KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Başiskele’de taek-wondo terfi heyecanı
Başiskele’de taek-wondo terfi heyecanı
Salon Sporları
28 Aralık 2010 Salı 14:30
  • 677
  • 0

Başiskele’de taek-wondo terfi heyecanı

Kısa adı KSAGKD olan Kocaeli Spor Adamları Gençlik ve Spor Kulübü öğrencileri, önceki gün Başiskele Belediyesi Karşıyaka Kültür Merkezi’nde düzenlenen terfi töreninde kuşak atladı

BEYAZDAN SARI KUŞAĞA
Başiskeleli 43 öğrencinin katıldığı törende, genç sporcular beyaz kuşaktan sarı kuşağa geçmek için tüm bilgilerini jüri üyelerine gösterdi. Genç taek-wondocuların heyecanına velileri de ortak oldu. Başiskele Belediyesi Karşıyaka Kültür Merkezi`nde gerçekleşen törene Başiskele Belediye Başkan Yardımcısı Köksal Ayabakan, Kocaeli Tekvando İl Temsilcisi Erdoğan Göçer, kulüp antrenörleri ve öğrenci velileri katıldı. Renkli görüntülerin yaşandığı terfi töreninde Kocaeli Tekvando İl Temsilcisi Erdoğan Göçer jüri başkanı olurken, Ertan Yapar, Kemal Aloğlu ve Zabit Pustu da jüride hazır bulundu.


BELGELER TESLİM EDİLDİ

Alaattin Çiftçioğlu yönetimindeki KSAGKD`un genç sporcuları, ısınma hareketlerinin ardından jüri üyelerinin karşısına çıktı. Terfi için 11 temel teknik hareketi başarıyla gösteren genç sporcular, beyaz kuşaktan sarı kuşağa geçmeye hak kazandı. Yaklaşık bir saat süren törenin ardından protokol, genç taek-wondoculara belgelerini takdim etti. Başkan Çiftçioğlu da jüri üyelerine teşekkür ederek belgelerini verdi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ