KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Basketbolda örnek dayanışma
Basketbolda örnek dayanışma
Salon Sporları
27 Ekim 2012 Cumartesi 11:48
  • 633
  • 0

Basketbolda örnek dayanışma

Başarıları Türkiye sınırlarını aşan Kağıtspor, bu büyük başarısını; sporcu, antrenör ,veli ve profesyonel yöneticilerin birlikteki uyumu sayesinde sürdürüyor
KATILIM YÜKSEKTİ
Kocaeli, Türkiye, Avrupa ve Dünya çapında yapılan şampiyonlarda birçok derece kazanan, elde ettiği başarılar sayesinde adı Dünya takımları listeleri arasına giren, Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor`un başarısındaki en büyük etkenlerden biri olarak sporcu, çalıştırıcı, idareci ve velilerin birlikte uyumu olarak gösteriliyor. Her branşta, bu koordinasyona dikkat eden mavi beyazlı camiada son olarak Basketbol alt yapıda yer alan sporcuların velileriyle sezon öncesi değerlendirme toplantısı yapıldı.
 

TEKNİK EKİP BİLGİ VERDİ
Antikkapı`da yapılan sezon öncesi değerlendirme toplantısına Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Basketbol şube sorumlusu Levent Atalı, Basketbol Antrenörleri Tezer Tuğcu, Şahver Çelikyılmaz, Gökhan Erdoğan, Tolga Çelikyılmaz ve sporcu velileri katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda veliler yaşadıkları sıkıntıları, teknik heyete iletti. Yaşanan sorunları tek tek not alan teknik ekip, velileri bilgilendirdi. 
 

KAĞITSPOR, PROFESYONEL YÖNETİLİYOR
Son derece faydalı geçen bir toplantı olduğunu belirten Basketbol Şube sorumlusu Levent Atalı, “Velilerimiz sporcularımızla kulüp arasında mekik dokuyorlar. Başarıdaki ortak unsurumuz olan velilerimizle bugün burada fikir alışverişinde bulunduk. Son derece faydalı geçen bir toplantı oldu.”dedi. Toplantıdan memnun ayrılan sporcu velileri Kağıtspor`un profesyonel yönetildiğini ifade ettiler.
 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ