KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Bayan basketçilerden fair- play örneği
Bayan basketçilerden fair- play örneği
Salon Sporları
29 Ekim 2009 Perşembe 13:55
  • 1891
  • 0

Bayan basketçilerden fair- play örneği

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Bayan Basketbol Takımı geçen hafta ligde yenildiği Mersin Büyükşehir Belediyesi maçında örnek bir davranış sergiledi.

Sultanlardan önemli bir davranış
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Bayan Basketbol Takımı geçen hafta ligde yenildiği Mersin Büyükşehir Belediyesi maçında örnek bir davranış sergiledi. Mavi-beyazlılar Cumhurbaşkanlığı kupasını kazanan rakip oyunculara isimler anons edildiğinde iki sıra haline dizilerek aralarından geçmelerini teklif etti. Maç başlarken yapılan organizasyonda Mersin seyircileri bu jest üzerine her iki takımı coşkuyla alkışladı.

 

Sporun özüne yakıştı
Kağıtsporlu bayanlar, Mersin takımına Cumhurbaşkanlığı Kupası`nı kazanmaları nedeni ile maçtan önce yapacakları kutlamalara kendilerinin de bir katılabileceklerini belirtti. Körfez`in perileri, Mersin takımı oyuncularının isimleri anons edildiğinde iki sıra halinde dizilerek aralarından geçmelerini teklif etti. Teklifi çok nazik bulan Mersin takımı maç başlamadan önce seyircinin coşkusu ile karşılaşmaya Kağıtsporlu bayanların aralarından geçerek başladı.

 

Kutlamalara jest
Kocaeli temsilcimizin göstermiş olduğu jestin kendilerini çok sevindirdiğini ifade eden Mersin Büyükşehir Belediyesi Bayan Basketbol Takımı yetkilileri, Kağıtspor yönetimine, teknik ekibine ve basketbolcularına teşekkür etti. Öte yandan 31 Ekim Cumartesi günü yapılması planlanan Ceyhan Belediyesi-Büyükşehir Kağıtspor basketbol maçı 2 Kasım Pazartesi gününe alındı. Kocaeli Atatürk Spor Salonu`nda yapılacak maç saat 17: 00`de başlayacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ