KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Bayan boksörler Barabados’ta altın peşinde
Bayan boksörler Barabados’ta altın peşinde
Salon Sporları
09 Eylül 2010 Perşembe 13:21
  • 1557
  • 0

Bayan boksörler Barabados’ta altın peşinde

Büyükşehir Belediye Kağıtspor takımının Milli bayan boksörleri Nagehan Gül 57 kiloda, Selma Yağcı 81 kiloda Dünya Şampiyonası’nda altın madalya umuduyla ringe çıkacak

İKİ HAFTA SÜRECEK
Barbados adalarında yapılan Bayanlar Dünya Boks Şampiyonası`nda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtsporlu boksörlerimizde ringe çıkacak. 57 Kg da Nagehan Gül ve 81 Kg da Selma Yağcı şampiyonada milli takımızı adına madalya şansı arayacak. Türkiye Boks Federasyonunun 2010 yılı faaliyet programında yer alan Büyük Bayanlar Dünya Boks Şampiyonası Barbados adalarının Bridgotown kentinde devam ediyor. 10–20 Eylül 2010 tarihleri arasında yapılacak Şampiyonada milli takımımız adına Büyükşehir Kağıtspor`lu Nagehan Gül ve Selma Yağcı da mücadele edecek.


TARTI VE KURALAR 9 EYLÜL`DE

Mavi beyazlı sporculardan Nagehan Gül 57 kiloda, Selma Yağcı ise 81 kiloda ringe çıkacak. Dünya ve Avrupa`da birçok derece elde eden mavi-beyazlı başarılı sporcular 09 Eylül 2010 tarihleri arasında yapılacak olan tartı ve kura çekimi sonucu mücadele edecek.  Şampiyon bayan boksörler daha önceki başarılarına bir yenisini daha eklemek istediklerini belirterek Kocaeli`ye madalya ile dönme hedefinde Dünya Şampiyonası`nda ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ