KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Bayan raketler fırtına gibi
Bayan raketler fırtına gibi
Salon Sporları
03 Aralık 2012 Pazartesi 14:50
  • 560
  • 0

Bayan raketler fırtına gibi

İlk yarının son etap karşılaşmalarını Kocaeli’de oynayan Kağıtsporlu Bayan masa tenisçiler, Ligi üçüncü sırada tamamladı

ÜÇÜNCÜ SIRADA TAMAMLADI

Geçtiğimiz yıl ligi dördüncü sırada tamamlayan, Türkiye kupasında ise ikinci olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Bayan Masa Tenisi takımı yeni sezonda da zirve yarışını, her yıl olduğu gibi bu yılda sürdürüyor. Mavi beyazlı bayan raketler hafta sonu kendi evinde oynadığı üç maçından ikisin, kazanarak ilk yarıyı üçüncü sırada bitirdi.Mavi beyazlı bayan raketler ilk hafta İstanbul`da, ikinci hafta Ankara`da üçüncü hafta ise İzmir`de oynadığı oniki karşılaşmanın onbirini kazanarak ligde dördüncü haftaya, üçüncü sırada girdi.
 
KONUĞUMUZ OLDU
16 takımın yer aldığı Bayanlar Masa Tenisi Süper Liginde mavi beyazlılar Antrenör Zeki Bulut, nezaretinde Zoya Novikova, Yıldız Meral ve Neslihan Kavas üçlüsüyle ligde mücadele ediyor. İlk yarının son etap karşılaşmalarını hafta sonu Kocaeli Yahya Kaptan`daki Şehit Recep Topaloğlu spor salonunda oynayan bayan raketler üç maçından ikisini kazanarak ligdeki yerini korudu. İlk maçında zorlu rakibi Adana Çukurova Üniversitesi ile karşılaşan Kağıtsporlu masa tenisçiler karşılaşmayı 4-1 kazanmaya başardı. İkinci maçında ise lider Fenerbahçe ile karşılaşan Kağıtspor, bu maçı 4-0 kaybederek ligdeki ikinci mağlubiyetini aldı.
 

İKİNCİ YARI 26 OCAK`TA
Son karşılaşmayı ise Malatya Esenlik Belediyespor ile yapan Kağıtspor`lu bayan masa tenisçiler bu maçını da 4-0 kazanarak ilk etabı üçüncü sırada bitirdi. Mavi beyazlı masa tenisçilerin karşılaşmalarını Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü başkanı Fahrettin Kandemir, Masa Tenisi branş sorumlusu İslam Yücel ile Kağıtspor`un alt yapısında yer alan çok sayıda masa tenisçide takip etti.İlk yarının ardından oluşan puan durumuna göre Fenerbahçe lider, Bursa Büyükşehir Belediyespor ikinci, Kocaeli Büyükşehir Belediyespor ise üçüncü sırada yer aldı. İkinci yarının ilk etap karşılaşmalarının İstanbul`da 26-27 Ocak tarihlerinde oynanacağı açıklandı.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ