KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7117 TL
  • 6.4041 TL
  • 7.0848 TL
Kocaeli Zirve
Bayan raketler, İzmir yolcusu
Bayan raketler, İzmir yolcusu
Salon Sporları
07 Kasım 2012 Çarşamba 15:02
  • 703
  • 0

Bayan raketler, İzmir yolcusu

Bayanlar Masa Tenisi Süper liginde üçüncü sırada yer alan bayan raketler, üçüncü etap karşılaşmalarını oynamak üzere İzmir’e gidiyor.
Geçtiğimiz yıl ligi dördüncü sırada tamamlayan, Türkiye kupasında ise ikinci olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor bayan masa tenisi takımı, ilk hafta İstanbul`da oynadığı dört karşılaşmadan da galibiyetle ayrılmıştı. İkinci etap müsabakalarını Ankara`da oynayan mavi beyazlı bayan raketler, dört karşılaşmadan ise üç galibiyet, bir yenilgiyle ayrılmıştı. İkinci etap karşılaşmalarının ardından oynadığı sekiz maçta yedi galibiyet bir yenilgi alan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor`lu bayan raketler ligde ise üçüncü sıraya yerleşti.
 

ZİRVE MÜCADELESİ VERİYOR
Antrenör Zeki Bulut, nezaretinde Zayo Novikova, Yıldız Meral ve Neslihan Kavas üçlüsüyle ligde mücadele eden bayan masa tenisçiler, hazırlıklarını Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Seka Sporcu Eğitim Merkezi Masa Tenisi salonunda sürdürüyor. Ligde Fenerbahçe ve Bursa Büyükşehir Belediyespor`un ardından üçüncü sırada yer alan mavi beyazlılar, 10-11 Kasım tarihleri arasında İzmir`de üçüncü etap karşılaşmalarına çıkacak. Zirve mücadelesini sürdürecek olan bayan raketlerde hedef zirve.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ