KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Beşyıldız’dan Türkiye şampiyonluğu
Beşyıldız’dan Türkiye şampiyonluğu
Salon Sporları
28 Aralık 2012 Cuma 12:32
  • 867
  • 0

Beşyıldız’dan Türkiye şampiyonluğu

Gaziantep’te tertip edilen “Türkiye Futsal Şampiyonası” na katılan Beşyıldız Spor Kulübü, Kocaeli’nin gururu olmaya devam ediyor. Beşyıldızlı gençler, Kocaeli’ye ikinci şampiyonluğu getirdi

ÖDÜL TÖRENİ DÜZENLENDİ

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu, Gaziantep`in düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü nedeniyle Gaziantep Büyükşehir Belediyesi`nin sponsorluğunda “Türkiye  Futsal Şampiyonası” düzenledi. İlimizden şampiyonaya katılan Beşyıldız Spor Kulübü, Türkiye`nin 24 illinden gelen takımlar arasından rakiplerini bir bir eleyerek  “Türkiye  Futsal Şampiyonu” oldu.  Turnuvadan Türkiye Şampiyonu olarak dönen Beşyıldız Spor Kulübü için Beşyıldız Özel Eğitim Kurumu`nda ödül töreni düzenlendi. Beşyıldız Özel Eğitim Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Kemal CESUR, şampiyonada emeği geçen engelliler beden eğitimi öğretmeni Fatma ÇOĞAN başta olmak üzere takımda yer alan sporculara tek tek teşekkür etti. 
 
AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU VAR
Beşyıldız Özel Eğitim bünyesindeki Beşyıldız Spor Kulübü 2012 yılını 2 Türkiye şampiyonu, 2 Marmara Şampiyonu, 1 Türkiye 3.lüğü ile kapattı. Geçmiş yıllarda da sayısız şampiyonalara imza atarak kupa ve madalyalarla geri dönen Beşyıldız Spor Kulübü, ülkemizi yurt dışında da başarıyla temsil ederek, Atina ve Varşova olmak üzere 2 Avrupa şampiyonluğu elde etti. Gaziantep ‘deki Türkiye Şampiyonası`na Beşyıldız Spor Takımı`ndan Fatma Çoğan antrenör, Saliha Yüngün antrenör yardımcısı, Yunus Emre Korkmaz, Eren Karalı, Berat Çakır, Doğan Mert, Alper Merdinç ve Celil Dursun katıldı. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ