KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Boksörler Antalya yolcusu
Boksörler Antalya yolcusu
Salon Sporları
13 Aralık 2011 Salı 12:09
  • 2115
  • 0

Boksörler Antalya yolcusu

Bu sezon Boks branşında başarıdan başarıya koşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor, Antalya’da yapılacak olan kulüpler arası Türkiye şampiyonasında derece elde etmek istiyor.

ŞAMPİYONA ANTALYA`DA YAPILACAK
Boks Federasyonun faaliyet programında yer alan Türkiye Kulüplerarası Boks Şampiyonası Antalya`da yapılacak.21-25 Aralık tarihlerinde Antalya Spor Salonu`nda yapılacak olan Türkiye Kulüplerarası Boks Şampiyonasında Kocaeli Büyükşehirli Boksörler derece elde etmek istiyor. Bu sezon Avrupa ve Türkiye`de yapılan Boks şampiyonlarında birçok derece elde ederek çıtasını yükselten mavi beyazlı kulüpte hedef Antalya`dan bir derece daha çıkarmak.

 

 

BOKSÖRLERİN FORMLARI YÜKSEK
Geçtiğimiz ay Şanlı Urfa`da yapılan Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında yedi sıklette müsabakalara katılan ve yedi sıklette de derece elde ederek büyük bir başarı sağlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor`lu boksörlerin form grafiği hayli yüksek. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Boks Koordinatörü Ali Çelik nezaretinde antrenörler Serkan Bal, Recep Özkar ve Cihan Başaran mavi beyazlı boksörleri şampiyonaya hazırlıyor. Birbirinden güçlü kulüplerin katılacağı Türkiye kulüpler şampiyonasının hayli çekişmeli geçmesi bekleniyor.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ