KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Boksörler Bursa’da Şampiyon Oldu
Boksörler Bursa’da Şampiyon Oldu
Salon Sporları
21 Aralık 2011 Çarşamba 13:25
  • 678
  • 0

Boksörler Bursa’da Şampiyon Oldu

Alt yapıda aldığı sonuçlarla başarıdan başarıya koşan,Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu boksörler, son olarak Bursa’da yapılan dostluk turnuvasında da yedi takımı geride bırakarak şampiyon oldu.

7 KULÜP KATILDI
Bursa Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Boks  Dostluk Turnuvasında Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu Boksörler ringde fırtına gibi esti.Bursa Spor salonunda yapılan turnuvaya Yıldırım Gençlikspor, Yiğitlerspor, Kardeşlerspor, Bursaspor,Osmangazispor,Sakarya Boksspor,Balıkesir Polisgücüspor ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulüpleri katıldı.

 

 


ADETA TER ATTILAR
Turnuvaya Yıldız ve Gençlerden oluşan 23 boksörle katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor ringde rakiplerini geride bıraktı. Ali Çelikiz yönetimindeki Cihan Başaran,Serkan Bal,Recep Özkar, ve Burhan Koç nezaretindeki mavi beyazlı Antrenörler sporcuların başarısı için ring kenarından ter döktü. Devre arası yapılacak Türkiye şampiyonasının provası özelliğini taşıyan, turnuvada mavi beyazlı boksörler, şampiyonaya hazır olduklarını elde ettikleri derecelerle gösterdiler.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ