KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Briççiler nefes kesti
Briççiler nefes kesti
Salon Sporları
18 Aralık 2011 Pazar 12:31
  • 868
  • 0

Briççiler nefes kesti

Körfez Rotary Kulübü’nün geleneksel olarak düzenlediği Briç Turnuvası önceki gün Kocaeli Briç Kulübü’nde düzenlendi. 48 Sporcunun katıldığı briç turnuvasında sporcular bütün hünerlerini şampiyonluk için sergiledi

48 SPORCU KATILDI
Her yıl düzenlenen Rotary Biriç Turnuvası`nda büyük bir heyecan yaşandı. Bu yıl dördüncüsü Biriç turnuvasında 48 sporcu büyük bir heyecan içinde kategorilerinde birinci olmak için ter döktü. Sunior grubu, Mix grubu ve Genel klasman grubu kategorilerinde yapılan yarışmalarda büyük bir heyecan yaşandı. Birbirinden çekişmeli geçen müsabakalar 5 saat sürdü. Müsabakaların finallerinde ise kategorilerinde birinci olanlara ödülleri Körfez Rotary Kulübü Başkanı Kaan Kobakoğlu ile Kocaeli Briç Spor Kulübü Başkanı Mustafa Kolaylı tarafından verildi.
 

 

 

5 SAAT SÜRDÜ
Körfez Rotary Kulübü tarafından düzenlen Briç turnuvasında nefesler kesildi. Kocaeli Briç Kulübünde yapılan maç sonunda Nurhan Soylu-Zeki Taşpınar ikilisi genel klasmanda birinci oldu. İkinciliği ise Hamit Görkem-Onder Kulan çifti alırken, üçüncülüğü ise Haluk Özyuva-Hüseyin Büyükyıldız kazandı. Mix kategorisinde ise birinciliği Selman Ağas-Saim Günay kazandı. Senoir kategorisinde ise birinciliği Cengiz Uler-Rasim Cengiz ikilisi kazandı. Dereceye giren sporculara kupalarını Körfez Rotary Kulübü Başkanı Kaan Kobakoğlu ile Kocaeli Briç Spor Kulübü Başkanı Mustafa Kolaylı verdi.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ