KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Büyükşehir’den okullara basket sahası
Büyükşehir’den okullara basket sahası
Salon Sporları
04 Ekim 2009 Pazar 15:28
  • 672
  • 0

Büyükşehir’den okullara basket sahası

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, amatör spora verdiği desteğini her alan da sürdürüyor. Çayırova Beeldiyesi sınırları içinde bulunan 5 okula Büyükşehir Belediyesi baskatbol sahası yapıyor.

Beş okula on pota takıldı
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Çayırova Belediyesi`nin girişimleri sonucunda ihtiyacı olan Yenimahalle, 24 Kasım İlköğretim Okulu, Ahmet Yesevi, Hanife Sokan ve Tahsin Tarhan İlköğretim Okulu bahçelerine basketbol sahası yapımını sürdürüyor. Çayırova Belediyesi sınırları içinde yapılan 5 basketbol sahasının diğer ilçelerde de yapımının devam edeceğini belirten yetkililer, öğrencilerin, sağlıklı ortamlarda spor yapmalarına olanak sağlayacaklarını ifade ettiler.


Akbaş teşekkür etti

Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`nin okul bahçelerine basketbol sahası yapımına katkı verdikleri için teşekkür ederek, “ Büyükşehir Belediyemiz, gençliğe, amatör spora ve eğitime sahip çıkmaktadır. Bölgemiz okulların ihtiyacı olan basketbol sahalarının yapımını gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi yetkililerimize, okullarımız adına teşekkür ediyoruz` şeklinde konuştu.


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ