KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Buz Hokeyi Milli Takımı ilimizde
Buz Hokeyi Milli Takımı ilimizde
Salon Sporları
29 Ekim 2010 Cuma 15:21
  • 1156
  • 0

Buz Hokeyi Milli Takımı ilimizde

Erzurum’da gerçekleştirilecek Dünya Üniversitelerarası Kış Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil edecek Buz Hokeyi Milli Takımı, 15 günlük Bolu Kampı ardından ikinci etap çalışmaları için ilimize geldi

SEKA PARK OTEL`DE
Buz Hokeyi Milli Takım Baş Antrenörü Tarık Göçmen ve yardımcısı Mehmet Balkaya önderliğinde Seka Park Otel`e yerleşen millilerimiz, kondüsyon salonu ve buzda olmak üzere günde 2 idman yaparak hazırlıklarını sürdürüyor. Tarık Göçmen yaptığı açıklamada olimpiyatlarda çok güçlü takımlarla mücadele edeceklerini ve Türkiye'yi en şekilde temsil etmek için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

 

YURTDIŞINA GİDİLECEK
Sporcularının ülkemizi temsil etmenin ciddiyeti ve bilincinde olduğunu belirten Göçmen, idmanlarda büyük bir hırsla çalışıldığını vurguladı. Yurtiçi ve yurtdışından bir çok oyuncunun kampa katılacağını söyleyen Tarık Göçmen “Ana kadronun belirlemesinden sonra yurt dışına çıkıp 15-20 takımla hazırlık maçı yapacağız” dedi.

 

KOCAELİ`NDE MUTLUYUZ
Milli Takım Kamp Müdürü ve aynı zamanda Buz Hokeyi Federasyonu yönetim kurulu üyesi Aykut Sunar da, kamp dönemi hakkında açıklamalarda bulundu; “Millilerimizi Kocaeli'nde ağırlamaktan mutluyuz. Federasyon olarak millilerimizin rahat bir ortamda çalışmaları için, Federasyon Başkanı Akın Klavuz bizzat talimat verdi. 12 Kasım`a kadar Kocaeli`nde çalışmalara devam edeceğiz”.

 

KAFİLE 38 KİŞİDEN OLUŞUYOR
Şu anda kampta 33 oyuncu 3 antrenör, 1 kondisyoner ve 1 masör olmak üzere toplam 38 kişinin bulunduğunu ifade eden Aykut Sunar, kampı ziyaret edip millilerimize moral veren Şirintepespor Başkanı Uğur Çelik, Buz Hokeyi İl Temsilcisi Metin Alemdar ve Gençlik Spor İl Müdürü Kenan Malkoç`a federasyon adına teşekkür etti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ