KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Çayırova’da basket şov başladı
Çayırova’da basket şov başladı
Salon Sporları
19 Eylül 2010 Pazar 14:56
  • 1837
  • 0

Çayırova’da basket şov başladı

Çayırova’da ikinci sokak basketbol turnuvası başladı. Birbirinden renkli görüntülere sahne olan turnuvanın açılışına Karizma Show ve Müzik ekibi B.A.R.K damgasını vurdu

PROTOKOL TAM KADRO
Çayırova Kaymakamlığı, Çayırova Belediyesi ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 2.`si organize edilen Çayırova Sokak Basketbolu Turnuvası muhteşem açılış programı ile start aldı. Cumhuriyet Mahallesi Aliya İzzet Begoviç Parkı`nda gerçekleştirilen açılışta geceye Karizma Show ve B.A.R.K. ekibi damga vurdu.   Cumhuriyet Mahallesi Aliya İzzet Begoviç Parkı`nda gerçekleştirilen açılış programına Çayırova Kaymakamı Abdullah Selim Parlar, Çayırova Belediye Başkan Vekili Mustafa Necati Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Yümnü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü M. Mücahit Sak, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, kaymakamlık ve belediye birim müdürlerinin yanı sıra çok sayıda basketbol sever katıldı.


KARİZMALI AÇILIŞ

Açılış programının ilk dakikalarında sahne alan ve izleyicileri coşturan B.A.R.K. müzik grubu söylediği birbirinden güzel şarkılarla müzik severleri mest etti. Vatandaşlarında eşlik ettiği şarkılarını seslendiren B.A.R.K. grubu seslendirdiği birbirinden güzel şarkıların ardından sahneyi gecenin beklenen ekibi olan Karizma Show ekibine bıraktı. Aliya İzzet Begoviç Parkı antik tiyatroda gerçekleştirilen açılış programında birbirinden güzel ve muhteşem şovlarını sergilemek için sahneye çıkan Karizma Show ekibi vatandaşlar tarafından uzun süre alkışlandı. Birbirinden güzel smaçlar ve inanılmaz hareketlerle izleyicileri ekip izleyicileri özellikle havada yürüyen adam olarak bilinen Hakan Akdoğa`ın akrobatik hareketleri ile adeta coşturdu. 
 

İLK MÜSABAKALAR OYNANDI

Açılışın ardından ilk gün gerçekleştirilen müsabakalarda da çekişmeli sahneler yaşandı. 2 kategoride toplam 46 takımın katıldığı ilk gün maçlarında, Genel Kategori A grubunda Şekerpınar Kebap Dünyası ve Büyük Patlama, B grubunda Üç Dikembe Bir İşkembe ve Dumanaltı, C grubunda Genç Osmanlılar ve Özel Harekatçılar, D grubunda Ezberbozan ve Bozuk Makine, E grubunda Orkun Otomotiv ve GOSB, F grubunda Panyada Kampanya ve Çayırova Anadolu Gençlik, G grubunda Haydar ve Dümenleri ile Karizma, H grubunda B.A.R.K Müzik ve Dilovası Gençlik takımları bir üst tura yükselme başarısı gösterdiler. 
 

KURUMLAR DA SAHADA

Yine aynı gün içerisinde oynanan diğer Kurumlar arası kategoride ise A grubunda Gebze Belediyesi ve Çayırova Belediyesi, B grubunda G.Y.T.E ve G.T.O, C grubunda Gebze Areva T&D ve Şekerpınar Karen Otomotiv, D grubunda Çayırova Milli Eğitim Müdürlüğü ve Çayırova Ovapınar gazetesi  gruplarında ilk iki sırayı alarak bir üst tura yükseldiler.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ