KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Çayırova’da masa tenisi sonlandı
Çayırova’da masa tenisi sonlandı
Salon Sporları
22 Ekim 2010 Cuma 13:50
  • 1097
  • 0

Çayırova’da masa tenisi sonlandı

Çayırova’da Cumhuriyet Kupası etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen masa tenisi müsabakalarında 2. kademe ve lise karşılaşmaları sona erdi

KIZLARDA REYSAŞ
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında masa tenisi karşılaşmaları ile başlayan etkinliklerde, 2. kademe ve liseler arası maçlar oynandı. 2. kademe okul takımlarının çekişmeli müsabakalarında, kızlarda Reysaş İlköğretim Okulu birinci, Mustafa Necati İlköğretim Okulu ikinci, İstiklal İlköğretim Okulu da üçüncü sırayı aldı.


ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU

Erkeklerde ise yine Reysaş İlköğretim Okulu birinci, Mustafa Necati İlköğretim Okulu ikinci olurken Şekerpınar İlköğretim Okulu üçüncülüğü elde etti. Şehit İlhan Kartal Lisesi Kapalı Spor Salonu`nda gerçekleştirilen lise karşılaşmalarında kızlarda Şehit İlhan Kartal Lisesi birinci, Mehmet Akif Ersoy Lisesi ikinci ve Şehit İlhan Küçüksolak Lisesi üçüncü oldu.


LİSELİLER`DE ŞEHİT İLHAN KARTAL

Erkekler grubunda ise Şehit İlhan Kartal Lisesi birinci, Hatice Bayraktar Lisesi ikinci ve Mehmet Akif Ersoy Lisesi üçüncü olarak derece elde ettiler. Masa tenisi maçları ile başlayan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri 100 metre yarışları, 4X100 bayrak yarışları, kros müsabakaları ve sokak basketbolu ile devam edecek.


SIRADA YARIŞLAR VAR

Farklı spor dallarında gerçekleştirilecek Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 100 metre yarışları ve 4 X100 bayrak yarışları Şekerpınar Stadyumu`nda 6 kategoride gerçekleştirilecek. 1. kademe, 2. kademe, ilköğretim, ortaöğretim kız ve erkek öğrenciler olmak üzere 6 kategoride mücadele edecekler. Her okul 100 metre yarışlarında 1, 4X100 metre bayrak yarışlarında ise 4`er öğrenci ile yer alacak. 22 Ekim Cuma günü başlayacak olan yarışlar saat 10.00`da Şekerpınar Stadyumu`nda yapılacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ