KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Çayırova’da turnuva heyecanı
Çayırova’da turnuva heyecanı
Salon Sporları
21 Aralık 2010 Salı 14:35
  • 556
  • 0

Çayırova’da turnuva heyecanı

Çayırova Belediyesi tarafından birimler arası düzenlenen masa tenisi turnuvasının açılış maçları Belediye Kültür Salonu’nda gerçekleştirildi

BAŞKAN VE YARDIMCILAR
Belediye çalışanları arasında dayanışma ve kaynaşmayı sağlamak adına yapılan masa tenisi turnuvasının ilk gününde Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, yardımcıları Nizamettin Günay, Bülent Çorapsız, Aziz Basut ve Refik Tartar karşı karşıya geldi. Belediye meclis üyeleri ve personelin de izleyici olarak katıldığı ilk gün müsabakalarında belediye başkanı ve başkan yardımcıları, izleyicilere doyumsuz maçlar sundu.


GÜNAY`IN BİLEĞİ BÜKÜLEMEDİ

Kıran kırana geçen karşılaşmalarda kozlarını paylaşan belediye başkanı ve başkan yardımcıları, usta raketlere taş çıkartırcasına mücadele etti. 11 sayı üzerinden oynanan grup maçlarında sporseverler keyifli karşılaşmalar izledi. İlk müsabakalar sonucunda Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, yardımcıları Nizamettin Günay ve Refik Tartar bir üst tura çıkan isimler oldu. Nizamettin Günay, tüm rakiplerini yenerek masa tenisindeki ustalığını gösterdi.


TURNUVA 8 GÜN SÜRECEK

29 Aralık Çarşamba günü final maçlarıyla son bulacak turnuva 8 gün sürecek. Çayırova Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen turnuva kapsamında karşılaşacak olan ekipler, her gün farklı birimlerle müsabaka yaparak sonuca ulaşmaya çalışacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ