KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Çayırova’da voleybol heyecanı
Çayırova’da voleybol heyecanı
Salon Sporları
31 Ekim 2012 Çarşamba 11:07
  • 619
  • 0

Çayırova’da voleybol heyecanı

Çayırova Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler günü voleybol turnuvası devam ediyor.

MİLLİ EĞİTİM ZORLANMADI

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Mustafa Necati Ortaokulu`nu karşı karşıya getiren 2. maçta müthiş bir çekişme yaşandı. Maça hızlı başlayan ve set boyunca üstün bir oyun sergileyen Milli eğitim  seti 25-16 aldı. Maçın 2. setinde Mustafa Necati Ortaokulu oyuna ağırlığını koydu. Ferdi`nin de sakatlanması ile oyundan düşen Milli Eğitim Müdürlüğü karşısında 25-22 üstünlük sağlayan Mustafa Necati Ortaokulu setlerde eşitliği sağladı. Final setinde ise yine Milli Eğitim Müdürlüğü`nün üstünlüğü vardı. Bu seti de 15-11 alan Milli Eğitim gruptan çıkma yolunda önemli bir avantaj sağlamış oldu.  
 

SON MAÇ KIRAN KIRANA
Günün son maçında da büyük bir çekişme vardı. Şehit İlhan Kartal Anadolu Lisesi ile Şehit İshak Öztürk İlkokulunun karşılaştığı maçta ilk seti rahat kazanan Anadolu Lisesi 2. Sette de üstün bir oyun sergiledi. Ancak Şehit İshak Öztürk İlkokulu maçtan kopmadı ve 24-17 geriye düştüğü seti 27-25 aldı ve maçı uzatmaya taşıdı. Final setinde ise bu kez Şehit İshak Öztürk İlkokulu yakaladığı avantajı değerlendiremedi ve 14-11 önde iken yaptığı hataları iyi değerlendiren Şehit İlhan Kartal Anadolu Lisesi  seti 18-16  maçı da 2-1 kazandı ve guruptan çıkmayı garantilemiş oldu. Turnuvaya 7 Kasımda oynanacak maçlarla devam edilecek.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ