KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Çınarlı’ya durmak yasak
Çınarlı’ya durmak yasak
Salon Sporları
22 Kasım 2010 Pazartesi 13:14
  • 1361
  • 0

Çınarlı’ya durmak yasak

Çınarlı Yüzme Kulübü, kış sezonunda da boş durmuyor. Yüzme yarışları hazırlıklarını aralıksız sürdüren Çınarlı Yüzme Kulübü’nde sporcular performanslarını yükseltiyor

BAYRAM YAPMADI
Alt yapıdan çıkardığı ve yüzme sporuna kazandırdığı birbirinden yetenekli sporcularla adından söz ettiren Çınarlı Yüzme Kulübü, yüzme yarışlarında bir hayli iddialı. 26-28 Kasım tarihleri arasında İzmit`te düzenlenecek Türkiye Kış Ön Eleme Yüzme Şampiyonası`na 16 sporcusuyla katılacak Çınarlı Yüzme Kulübü, çalışmalarını bayramda izin kullanmadan Kapalı Yüzme Havuzu`nda sürdürdü.

 

HAFTADA ALTI GÜN
Sporcularının şampiyonaya çok iyi hazırlandığını belirten Başarılı antrenör Yücel Kılıç, elemeleri geçerek İstanbul`daki yarışlara katılacaklarını söyledi. Haftanın 6 günü çalışmalarına devam eden Çınarlı Yüzme Kulübü, hem alt yapıda hem de yaş gruplarında oldukça iddialı. Alt Yapı Genel Koordinatörlüğü ve Sorumluluğunu Zeynep Sayar Kılıç`ın üstlendiği Çınarlı Yüzme Kulübü`nde, antrenör olarak Abdullah Solmaz, Ferhat Çakır, Emrah Sayar ile diğer çalıştırıcılar görev yapıyor.

 

Vedat TEKİN
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ