KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9122 TL
  • 6.5869 TL
  • 7.6195 TL
Kocaeli Zirve
Deniz Yıldızları büyüledi
Deniz Yıldızları büyüledi
Salon Sporları
29 Aralık 2010 Çarşamba 12:37
  • 1194
  • 0

Deniz Yıldızları büyüledi

Kocaeli Deniz Yıldızları Kulübü, ODTÜ SAS tarafından hafta sonu düzenlenen 8. Geleneksel Su Altı Hokeyi Şampiyonası’nda erkeklerde ikinci bayanlarda da dördüncü oldu

İlimizden Deniz Yıldızları, Yarımca ve 50. Yıl takımlarının katıldığı şampiyona, ODTÜ Kapalı Yüzme Havuzu`nda düzenlendi. 17 kulüp/organizasyondan 23 takımın mücadele ettiği turnuvaya 350`den fazla sporcu katıldı. İki gün süren şampiyonada havuz, 2 müsabaka sahası ve 1 ısınma sahası olarak bölündü. 09.00 ve 20.00 arasında toplam 101 karşılaşma oynandı. Maçları TSSF ve ODTÜ SAS`tan hakemler yönetti.





ŞAMPİYONAYA KATILAN KULÜPLER
  Bayan  Erkek
1 ADANA GÜNDOĞDU KOLEJİ         X
2 ANKARA BAŞKENT          X
3 ANKARA KURT YÜZME İHTİSAS     X   X
4 ANKARA ODTÜ SAS        X    X
5 ANKARA ODTÜ SAS- BAŞKENT       X
6 İSTANBUL ANABİLİM SPOR KULÜBÜ JUNİOR     X
7 İSTANBUL ANABİLİM SPOR KULÜBÜ      X
8 İSTANBUL BİLİMSEL YÜZME İHTİSAS EĞİTİM   X   X
9 İSTANBUL KÜÇÜK MARİNLER     X    X
10 İSTANBUL MARİN SUALTI TOPLULUĞU    X   X
11 KAYSERİ SUALTI SPORLARI       X
12 İSTANBUL ÜMRANİYE TİC.MES. LİSESİ      X
13 KOCAELİ 50. YIL         X
14 KOCAELİ DENİZYILDIZLARI      X    X
15 KOCAELİ YARIMCA           X
16 KÜTAHYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ      X
17 SAKARYA ATLANTİS         X


ERKEKLER
SIRALAMA        KULÜPLER
1.                       ANKARA ODTÜ SAS
2.                       KOCAELİ DENİZYILDIZLARI SPOR KULÜBÜ
3.                       İSTANBUL BİLİMSEL YÜZME EĞİTİM SPOR KULÜBÜ

BAYANLAR
SIRALAMA        KULÜPLER
1.                       ANKARA KURT YÜZME İHTİSAS
2.                       İSTANBUL BİLİMSEL YÜZME EĞİTİM SPOR KULÜBÜ
3.                       ANKARA ODTÜ SAS


BAYANLAR
SIRALAMA       KULÜPLER

1.                      ANKARA KURT YÜZME İHTİSAS
2.                      İSTANBUL BİLİMSEL YÜZME EĞİTİM SPOR KULÜBÜ
3.                      ANKARA ODTÜ SAS
4.                      KOCAELİ DENİZYILDIZLARI SPOR KULÜBÜ
5.                      İSTANBUL ÜMRANİYE TİC.MES. LİSESİ SPOR KULÜBÜ
6.                      İSTANBUL MARİN SUALTI TOPLULUĞU
7.                      İSTANBUL KÜÇÜK MARİNLER


ERKEKLER A GRUBU

SIRALAMA       KULÜPLER
1.                      ANKARA ODTÜ SAS
2.                      KOCAELİ DENİZYILDIZLARI SPOR KULÜBÜ
3.                      İSTANBUL BİLİMSEL YÜZME EĞİTİM SPOR KULÜBÜ
4.                      SAKARYA ATLANTİS
5.                      ADANA GÜNDOĞDU KOLEJİ
6.                      İSTANBUL ANABİLİM SPOR KULÜBÜ JUNİOR
7.                      İSTANBUL MARİN SUALTI TOPLULUĞU
8.                      KAYSERİ SUALTI SPORLARI


ERKEKLER B GRUBU
SIRALAMA       KULÜPLER

1.                       İSTANBUL ANABİLİM SPOR KULÜBÜ
2.                       ODTÜ SAS-BAŞKENT SU SPORLARI
3.                       KOCAELİ YARIMCA
4.                       ANKARA KURT YÜZME İHTİSAS
5.                       İSTANBUL KÜÇÜK MARİNLER
6.                       KOCAELİ 50. YIL
7.                       BAŞKENT JUNİOR
8.                       KÜTAHYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter

KENT REHBERİ