KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Derinceli patenciler İzmir yolcusu
Derinceli patenciler İzmir yolcusu
Salon Sporları
02 Aralık 2011 Cuma 11:18
  • 938
  • 0

Derinceli patenciler İzmir yolcusu

Türkiye Buz Pateni Federasyonu tarafından 2-4 Aralık'ta İzmir'de düzenlenecek olan Buz Pateni Türkiye Teşvik Şampiyonası'nda; Derince Belediyesporlu Hatice Derya Demirsal ve Ayça İrem Şen yarışacak

KOCAELİ KAFİLESİNE SÜRPRİZ
Türkiye Buz Pateni Federasyonu`nun faaliyet programında yer alan Artistik Buz Pateni Türkiye Teşvik Şampiyonası, 2-4 Aralık 2011 tarihleri arasında İzmir`de düzenlenecek. Şampiyonada; D Bayanlar kategorisinde yarışacak olan Derince Belediyesporlu Hatice Derya Demirsal ve Ayça İrem Şen, başarılı sonuç alacaklarına inanıyorlar. İzmit Buz Pateni Salonu`nda son provayı gerçekleştiren minik patenciler, 2 Aralık 2011 Cuma günü İzmir`e gidecek. Son provada; minik sporcuları, velileri yalnız bırakmazken, Derince Belediyespor Genel Koordinatörü Şeref Bayraktar`da izleyenler arasında yer aldı. Provaların sonunda; Derince Belediyespor Kulübü, tüm Kocaeli kafilesine yaş pasta sürprizi hazırladı.


KAFİLEDE 19 SPORCU VAR
2 Aralık`ta antrenman programıyla başlayacak olan Artistik Buz Pateni Türkiye Teşvik Şampiyonası`nın ikinci gününde minik sporcular, piste çıkacak ve hünerlerini sergileyecek. 4 Aralık 2011 Pazar günü ise; düzenlenecek olan kapanış programıyla dereceye girenlere madalyaları verilecek. Kafilede; Derince Belediyespor`lu 2 sporcunun yanı sıra; Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor`dan 10 bayan, Alikahyaspor`dan 3 bayan ve 1 erkek ile Şirintepespor`dan 3 bayan sporcu yer alıyor.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ