KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
DSİ yarıştan kopmadı
DSİ yarıştan kopmadı
Salon Sporları
05 Kasım 2009 Perşembe 14:44
  • 718
  • 0

DSİ yarıştan kopmadı

Geçen sezon ligde elde ettiği iki galibiyetle kümede kalmayı başaran DSİ Spor bu yıl fırtına gibi esmeye devam ediyor. Genç bir ekiple mücadele eden DSİ Spor ligde oynadığı 4 maçta 3 galibiyet elde edip üst sıralara doğru tırmanışa geçmeye başladı.

Hendekspor gelecek
İlimizi Aroma Deplasmanlı Bayanlar Voleybol 3.Lig B grubunda temsil eden DSİ Spor ligde üçüncü galibiyetini önceki gün deplasmanda Bolu Belediyespor`u 3-0 yenip üst sıralara doğru tırmanışa geçti. Geçen sezon ligde elde ettiği iki galibiyetle kümede kalmayı başaran DSİ Spor bu yıl fırtına gibi esmeye devam ediyor. Genç bir ekiple mücadele eden DSİ Spor başarılı voleybolu ile adından söz ettirmeye devam ediyor.


Bolu`yu kolay geçti

Pazar günü bir galibiyeti bululan Hendekspor`u konuk edecek. Bu maçı ART televizyonu naklen yayın olarak verecek. DSİSpor, Hendekspor maçı için kendi tesislerinde antrenör Besim Subaşı nezaretinde çalışmalarını sürdürüyor. Önceki gün Bolu Atatürk Spor Salonu`nda oynadığı maçta Bolu Belediyespor karşısına çıkan ilk seti başarılı bir oyun sonrasında 25-15 yenmeyi başardı.


İkinci set çekişmeli geçti

İkinci sette iyi oynayan Kocaeli DSİ Spor file üstünde smaçlarda etkili olurken seti 25-20 kazandı. Son sete ağırlığını koyan Bolu Belediyespor başa baş bir mücadele ederken Tuğba`nın ön tarafa geçip dört sayı peş peşe almasıyla maçı zorlanmasına rağmen 36-24 kazanıp seti 3-0 kazanıp 3 puan almayı başardı. Maçı çok sayıda DSİ Spor yönetim kurulu üyeleri ve sporcu velileri takip edip takımlarını desteklediler. 

 

    
TOPLU SONUÇLAR:
Hendekspor-Bursa BYŞ BLD: 0-3
Altınyurt-FMV Işıkspor: 0-3
Bolu BLD-Kocaeli DSİspor: 0-3
Şişli-Hisar Gençlik: 3-1
Kırcasalih Maden-Bartın Polisgücü: 1-3
DSİ Nilüfer-Esspor: 3-1

 

BU HAFTANIN MAÇLARI:
Kırcasalih Maden-Altınyurt:
FMV Işıkspor-Bdlu BLD:
Bartın Polisgücü-Essqor:
Hisar Gençlik-DSİ Nilüfer:
Bursa YŞ BLD-Şuişlispor:
Kocaeli DSİSpor-Hendekspor:

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ