KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Filede heyecan başlıyor
Filede heyecan başlıyor
Salon Sporları
01 Kasım 2012 Perşembe 12:33
  • 758
  • 0

Filede heyecan başlıyor

Türkiye Voleybol 3. Ligi’nde heyecan hafta sonunda oynanacark müsabakalarla başlayacak. Türkiye 3. Ligi B Grubu’nda ilimizi Şirinjtepespor ile Gebzespodr takımları temsil edecek. Gebzespor sezona iç sahada, Şirintepe ise deplasmanda merhaba diyecek

BİZİMKİLER B GRUBU`NDA

Erkekler 3.Lig maçları pazar günü start alacak. Geçen sezon Bölgesel Lig`de şampiyon olan Şirintepe Gençler Birliğispor ve Gebzespor, 3.Lig B Grubu`nda güçlü rakipler arasında mücadele edecek. İlimiz temsil eden Kocaeli`den Gebzespor ve Şirintepe Gençler Birliğispor`un rakipleri İstanbul`dan Esspor,  Sinop`dan Boyabat Kalespor, Çankırı`dan Cezaevispor, Zonguldak`tan Hasad Gençlik ve Alaplı Beldiyespor, Ankara`dan Maliye Okulu, Karabükten Kardemirspor takımlarıyla zirve mücadelesi verecek. Gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar play-off grubuna yükselecek. İlk yarı 30 Aralık 2012 Pazar günü oynanan maçlarla son bulurken iki haftalık dinlenme sonrasında ikinci devre 13 Ocak`ta starta alacak İkinci yarı son maçı 10 Mart 2013 Pazar günü oynanırken lig sona erecek. Lig`de ilk iki sırayı alan takımlar Play-off grubu son iki sırayı alan takımlar Bölgesel Lig`e düşecek.
 

BİR İÇERİ, BİR DIŞARI
Gebzespor kendi seyircisi önünde Pazar günü saat 14.00`de Gebze Spor Salonu`nda Sinop Boyabatspor`u ağırlayacak. Bu karşılaşmayı Sakarya bölgesi hakemi Recep Ece yönetirken yardımcılığını ilimiz C klasman hakemi Yasın Yıldız yönetirken gözlemci olarak ilimizden Namık Alkan görev alacak. Diğer temsilcimiz Şirintepe Gençlerbirliğispor Pazar günü saat 12.00`de Ankara Beştepe Spor Salonu`nda Ankara Maliye Okulu Spor kulübüne konuk olacak. Bu maçı Ankara ilinden Deniz Demiraslan ve yardımcı hakem olarak Ankara`dan Cansel Arslanoğlu yönetirken gözlemci olarak Sadettin Şatıroğlu görev yapacak. Kent debisinde Şirintepe Gençler Birliğispor ile Gebzespor 2. Haftada karşılaşacaklar. Temsilcilerimiz Şirintepe Gençlerbirliğispor çalışmalarını Hasan Gemici Spor Salonu`nda her gün 16.00 ile 18.00 arasında, Gebzespor ise Gebze Spor Salonu`nda saat 18.00 ile 20.00 arasında sürdürüyor. Temsilcilerimiz güçlü rakipler arsında ilk iki sırada yer alıp play-off grubuna yükselmeyi hedefliyor.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ