KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Futsal Turnuvası nefesleri kesti
Futsal Turnuvası nefesleri kesti
Salon Sporları
18 Aralık 2012 Salı 10:46
  • 918
  • 0

Futsal Turnuvası nefesleri kesti

Gölcük’te düzenlenen Futsal Turnuvası, oynanan final maçlarının ardından sona erdi. Dereceye giren takımlara ödülleri düzenlenen törenle verildi
ÇEKİŞMELİ FİNAL MAÇLARI
Gölcük Belediyesi ve ilçe milli eğitim müdürlüğü işbirliğinde 2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı spor etkinlikleri kapsamında düzenlenen ilkokul ve ortaokullar arası Kaymakamlık Kupası Futsal Turnuvası, geçtiğimiz hafta sonu yapılan final maçlarıyla sona erdi. Gölcük Endüstri Meslek Lisesi Spor Salonu`na gerçekleşen Futsal Turnuvası, final maçları ve ardından düzenlenen ödül töreni ile sona erdi. Turnuvanın ödül törenine kaymakam Adem Yazıcı, belediye başkanı Mehmet Ellibeş, ilçe milli eğitim müdürü Ahmet Demir, ilçe gençlik spor müdürü Muhyettin Yıldırım, milli eğitim şube müdürleri, turnuvaya katılan okulların müdürleri, öğretmenleri ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.
 
GOL KRALLARIDA ÖDÜLLENDİRİLDİ
Nefesleri kesen Futsal Turnuvası`nın Yıldızlar Kategorisi`nde 1.liği final maçında Barbaros İO, Piri Reis İO`nu 4-3 yenerek elde ederken, Piri Reis İO 2`inci, Uğur Mumcu İO ise 3. oldu. Bu grupta gol krallığını 11 golle Uğur Mumcu İO`ndan Erdem Akpara elde etti. Yıldızlar Kategorisi`nde ilk 3 dereceye giren okulların kupasını kaymakam Adem Yazıcı verdi. Futsal Turnuvası`nın Küçükler Kategorisi`nde 1.liği Yazlık Tabosan İO, Piyalepaşa İO`nu 6-1 yenerek elde etti.  Bu sonuçtan sonra 2.liği Piyalepaşa İO, 3.lüğü ise Atatürk Orta Okulu aldı. Küçükler Kategorisi`nde gol krallığını Yazlık Tabosan İO`nda Yalçın Öztürk, attığı 10 golle elde etti. 
 
HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİLER
Küçükler Kategorisi`nde dereceye giren okulların kupalarını, başkan Mehmet Ellibeş verirken, gol kralı olan öğrencilerin kupasını da, ilçe milli eğitim müdürü Ahmet Demir verdi. Turnuva maçlarında görev yapan hakemler İsmet Ormancıoğlu, Mehmet Dokgözoğlu, Taha Güven, Ahmet Yazıcı ve İlker Behçet Akgün`ün ödüllerini ise ilçe gençlik spor müdürü Muhyettin Yıldırım takdim etti. Turnuva sonunda, kaymakam Yazıcı ve başkan Ellibeş, turnuvaya katılan tüm okullara, sporculara ve idarecilerine teşekkür etti. Ödül töreninin ardından turnuvada dereceye giren okullarla İlçe protokolü şampiyona anısına toplu fotoğraf çektirdi.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ