KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Genç Tenisçiler finalde
Genç Tenisçiler finalde
Salon Sporları
25 Aralık 2012 Salı 12:21
  • 658
  • 0

Genç Tenisçiler finalde

Kağıtspor’lu Genç Bayan Masa Tenisçiler, 24 takım arasından sekizinci sırada Türkiye şampiyonasına katılma hakkını elde etti.

DÖRT İLDE OYNANDI

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu`nun 2012 yılı faaliyet programında yer alan Gençler Grup Maçları, 22-23 Aralık tarihleri arasında Yalova, Aksaray, Amasya, ve Elazığ il merkezlerinde oynandı. Eleme müsabakalarına bayanlar ve erkeklerde katılan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu Masa Tenisçiler Bayanlarda ilk sekiz takım arasına kalarak Türkiye Şampiyonası`na katılmaya hak kazandı.
 

SPORCULAR ALT YAPIDAN
Antrenörler Zeki Bulut ve Burçin Sayan nezaretinde grup müsabakalarına karılan Masa Tenisçiler, erkeklerde güçlü rakiplere yenilerek elenirken bayanlarda ise finale kalmayı başardı. Alt yapıdan yetişen İlknur Şen, Duygu Durmaz, Yağmur Karabacak ve Nur Banu Yıldırım`dan oluşan bayan sporcularla müsabakalara katılan Genç bayan masa Tenisçiler, elemelerde büyük bir başarı gösterdi. 
 

16 TAKIMI GERİDE BIRAKTILAR
Marmara grubunda yirmi dört takımın arasında, sekizinci olan Genç Bayan Masa Tenisçiler Mayıs ayında Kastamonu`n da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında da bir birinden güçlü rakiplerle karşılaşacak. Masa Tenisi branş sorumlusu İslam Yücel,Masa tenisi branşında Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin  alt yapıda uzun zamandır yatırım yaptığını ve bu yatırımların da karşılığının elde edilen başarılarla görüldüğü belirtti.   
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ