KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Gençlik ve Spor’dan erken bayramlaşma
Gençlik ve Spor’dan erken bayramlaşma
Salon Sporları
20 Eylül 2009 Pazar 14:36
  • 627
  • 0

Gençlik ve Spor’dan erken bayramlaşma

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeli her bayram olduğu gibi bu bayramda erken bayramlaştı. İl Müdürü Kenan Malkoç ve personel arife günü bayramlaşarak bayram iznine ayrıldı

Gelenek devam etti
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü`nün geleneksel hale getirdiği erken bayramlaşma töreni arife günü mesai saati bitiminde gerçekleştirildi. Gençlik ve Spor İl müdürü Kenan malkoç, her bayramda olduğu gibi bu bayramda da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personellerine bayram çikolatası ikram etmeyi ihmal etmedi. Şube müdürlerinin yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü`nde görev yapan bütün çalışanlar bayramlaşma törenine katıldı.

Şube müdürleri katıldı
Gençlik ve Spor İl Müdürü Kenan Malkoç, İsmetpaşa Stadı Basın Toplantısı Salonu`nda gerçekleştirilen törene Gençlik ve Spor İl Müdürü Kenan Malkoç, Şube Müdürleri Erdal Emil, Selahattin Sayar, Yusuf İkiz, Avni yıldırım, Karamürsel İlçe Müdürü Sedat Karakaş, Gölcük İlçe Müdürü Muhyettin Yıldırım, Havuz Amiri Necla Baran, Atatürk Spor Salonu Amiri Metin Kaymaz,  Hasan Gemici Spor Salonu Amiri Muammer Saatçi ve çalışanlar katıldı.

Malkoç: Mutluluklar diledi
Gençlik ve Spor İl Müdürü Kenan Malkoç, İsmetpaşa Stadı Basın toplantı Salonu`nda gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde kısa bir konuşma yaptı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü çalışanlarının yorucu günler geçirdiklerine dikkat çeken Malkoç, “Ulusumuzun Ramazan Bayramı canı gönülden kutluyorum. Personellerimiz yorucu günler geçirdi. Bayram tatilinde bu yorgunluklarını üzerlerinden atabilme imkanı bulacaklar' dedi.


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ