KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Gençlikspor’un Taekwondocuları Şampiyonaya iddialı hazırlandı
Gençlikspor’un Taekwondocuları Şampiyonaya iddialı hazırlandı
Salon Sporları
02 Ekim 2009 Cuma 14:27
  • 815
  • 0

Gençlikspor’un Taekwondocuları Şampiyonaya iddialı hazırlandı

Gençlik ve Spor Kulübü Taekwon-Do takımı bugün yapılacak olan Minik Yıldız ve Genç Taakwon-Do il birinciliği için dün akşam antrenör Erdoğan Göçer nezaretinde Atatürk spor salonu yanında bulunan salonda akşamları sürdürdü

Taekwon-docular tam gaz
Gençlik ve Spor Kulübü Taekwon-Do sporunda bünyesinde 200 yakın sporcuya hizmet veriyor. Gençlik ve Spor Kulübü Taekwon-Do takımını antrenör Erdoğan Göçer ve yardımcı antrenörler Alaattin Çiftçioğlu, Zekeriye Karacan, Hakan İyigün ve Emre Denizbilgini nezaretinde Atatürk spor salonu yanında bulunan küçük salonda haftada üç gün akşamları saat 18.00 ile 21.00 arasında 40 kişilik guruplar halinde çalışmaları sürdürüyorlar.

15 kulüpten 400 sporcu katılacak
İl Birinciliğine 15 kulüpten yaklaşık 400 yakın sporcunun katılması bekleniyor. Taekwon-Do il birinciliğinde sabah erken saatlerde kilo tartımı sonrasında maçlar başlayacak. Kilolarında birinci olan sporculara başarı belgeleri ve madalyaları yapılan törenle sahiplerini bulacak. Taekwon-Do il birinciliğinde ilimizde bulan 45 hakem görev yapacak. İlimiz taekwon-docuları dereceye girmek için hünerlerini gösterecek.

Sporcular hırslı göründü
Gençlik ve Spor Taekwon-do takımı sporcuların antrenmanlarda hırslı ve istekli olması antrenörü memnun ederken maçlarda yapılan nefis hareketler büyük ilgi görüyor. 7-12 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan Yıldızlar Türkiye şampiyonası için Bahar Okur, Hasret Yılmaz ve Ahmet Uzun yoğun tempoda çalışıyorlar. İki saat süren antrenman boyunca antrenörler il birinciliğine katılacak olan sporcularla yakından ilgilendi.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ