KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Gölcük Belediyespor Basketbol takımı farka koştu
Gölcük Belediyespor Basketbol takımı farka koştu
Salon Sporları
11 Aralık 2009 Cuma 17:23
  • 1439
  • 0

Gölcük Belediyespor Basketbol takımı farka koştu

akşam saat 18.30’da Gölcük 17 Ağustos Spor Salonu’nda 2009–2010 Kocaeli Yıldız Erkekler Taci Erbirsin Basketbol Ligi karşılaşmasına galip gelen taraf Gölcük Belediyespor yıldız takımı oldu.

Yönetim takımı yalnız bırakmadı
Bütün periyotları önde götüren Gölcük Belediye Spor Basketbol Takımı karşılaşmadan 111- 40 galip olarak ayrıldı. Karşılaşmayı Büyük bir seyirci topluluğu ve sporcu velileri ile birlikte Gölcük Belediyesi Spor Müdürü Salim Tekeş ve Gölcük Belediye Spor salon sporları sorumlusu ve Park Bahçeler Müdürü Oktay Keler birlikte izledi. Sporcuların ve velilerin Gölcük Belediyespor yetkilileri takımı yalnız bırakmadı.

Spora ve sporcuya destek sürüyor
Gölcük Belediye Spor Salon Sporları Sorumlusu Oktay Keler “Beldemizde bulunan spor kulüpleri arasında ayırım yapmaksızın hizmetlerimizi sürdürmeyi düstur edinmiş bulunuyoruz. Salon sporlarının gelişmesi için elimizden gelen her türlü gayret ve çabayı göstermek birinci hedefimiz olup, Çocuklarımızın ve Gençlerimizin spor salonlarında buluşması ve dostluk ilişkilerinin artması bizleri mutlu ediyor” dedi.
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ