KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Gölcük’te Buz atağı
Gölcük’te Buz atağı
Salon Sporları
14 Aralık 2011 Çarşamba 14:50
  • 1270
  • 0

Gölcük’te Buz atağı

Gölcük Belediyesi, ilçede ihtiyaç olarak bulunan Buz pisti için çalışmalara başladı. Buz Sarayı’nın yapılacağı alanı başkan mhemet Ellibeş inceledi ve çalışmalar hakkında bilgi aldı

YENİ YIL MÜJDESİ
Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Tüm Gölcük halkını heyecanlandıracak bir açıklamada bulunarak Buz Pateni Pisti projesinin Gölcük halkına yeni yıl hediyesi olduğunu belirtti. 2012 yılında ilçeye kazandırılması planlanan Bu güzel projenin Kavaklı Mahallesi Namık Kemal caddesi üzerinde olan Kapalı yüzme havuzu yanındaki 700 m2`lik alan üzerine inşa edileceğini açıkladı.

 

 

270 METRE KARE
Projede ön çalışmaların başlatıldığını belirten Başkan Ellibeş, kısa zaman içinde yapım ihalesinin gerçekleştirileceğini 700 m2`lik alan üzerine inşa edilecek olan projede 270 m2 Buz pateni pist alanı ile 100 kişilik tribün mevcut olacak.Üst katında mutfak ve kafenin bulunduğu sosyal alan oluşturulacak. Ayrıca soyunma odası,idari ofis,depo,bay-bayan wc`leri ve paten odasından oluşacak.Çelik konstrüksiyon olarak inşa edilecek proje Gölcük`e hayırlı olsun” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ