KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Hakemlerimize önemli görevler
Hakemlerimize önemli görevler
Salon Sporları
17 Kasım 2010 Çarşamba 12:17
  • 913
  • 0

Hakemlerimize önemli görevler

İlimizin yetenekli hakemleri Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından önemli görevlere atandı. Bölgesel Amatör Lig’in yanı sıra Spor Toto 3. Ve 2. Lig’de de ilimiz hakemleri görev alacak

ÇAKIR VE KÜK, MENEMEN`DE
Levent Çakır ve Mesut Kük, Menemen Şehir Stadı`nda bugün 13.30`da başlayacak Menemen Belediye-Hatayspor, Spor Toto 3. Lig 1. Grup 12. hafta müsabakasında görev alıyor. Levent Çakır yardımcı hakem olarak bayrak sallarken, Mesut Kük de karşılaşmanın dördüncü hakemliğini üstleniyor.
Nihat Samuk ile Deniz Kükrek, Cumartesi günü 14.00`te İzmir Alsancak Stadı`nda oynanacak Altay-Mersin İdman Yurdu, Bank Asya Birinci Lig 15. hafta maçında görev yapacak. Nihat Samuk yardımcı hakem olarak bayrak sallarken, Deniz Kükrek de müsabakanın dördüncü hakemliğini üstlenecek.


KOMŞUYA YARDIMCI OLACAKLAR
Rahman Kalyoncu ve Ömer Karaman, Sakarya Erenler Stadı`nda Pazar günü 13.30`da başlayacak Adapazarı-Beyköy Belediye, Bölgesel Amatör Lig 11. Grup 7. hafta müsabakasında görev yapacak. Kalyoncu ve Karaman, karşılaşmada yardımcı hakem olarak bayrak sallayacak. İlimizin başarılı hakemlerinden Kadir Duvan ise, yine Pazar günü İzmit Avni Kalkavan Stadı`nda oynanacak Çenesuyu Plajyolu-Serdivan maçının dördüncü hakemliğini üstlenecek.


DÖRT HAKEM BOLU`YA GİDİYOR

Özcan Akbal, Mesut Punar ve Şafak Küçük`ten oluşan hakem triosu, Bolu Karaçayır Stadı`nda Pazartesi günü 13.30`da başlayacak Boluspor-Galatasaray, A2 Ligi 1. Grup 15. hafta karşılaşmasını yönetecek. Maçın dördüncü hakemliğini ise Sevcan Özkar üstlenecek. Doğan Altun ve Harun Dağdeviren, Pazar günü 13.30`da Düzce 18 Temmuz Stadı`nda oynanacak Düzcespor-Küçükköy, Bölgesel Amatör Lig 11. Grup 7. hafta müsabakasında görev alacak. Karşılaşmayı Dağan Altun yönetirken, maçın dördüncü hakemliğini Harun Dağdeviren üstlenecek.


ÖKLÜ, ÖZGÜN VE KAÇAR BARTIN`DA

Selçuk Öklü, Nihat Özgün ve Erdem Kaçar`dan oluşan hakem üçlüsü, Pazar günü 13.30`da Bartın Atatürk Stadı`nda oynanacak Bartınspor-Zonguldak Bölgesel Amatör Lig 7. Grup 7. hafta müsabakasını yönetecek. Karşılaşmanın dördüncü hakemliğini de Osman Büyükgenç üstlenecek. Alper Çetin, Mehmet Bahar ve Sabit Selvi`den oluşan hakem triosu, Safranbolu Stadı`nda Pazar günü 13.30`da başlayacak Çelik-İş Orman-Eskişehir Demir, Bölgesel Amatör Lig 7. Grup 7. hafta maçını yönetecek.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ