KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Hokeyciler, Cebir Koleji’ne konuk oldu
Hokeyciler, Cebir Koleji’ne konuk oldu
Salon Sporları
03 Aralık 2012 Pazartesi 12:37
  • 902
  • 0

Hokeyciler, Cebir Koleji’ne konuk oldu

Geçmişi şampiyonluklarla dolu, Türk Buz Hokeyinin başarılı takımlarından Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Buz Hokeycileri, Özel Cebir Koleji öğrencilerinin davetlisi olarak okulda söyleşiye katıldı

SORULAN SORULARI YANITLADILAR

Geçtiğimiz yıl finale kadar yükselen, finalde son anda şampiyonluğu kaçırarak Türkiye ikincisi olan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Buz Hokey takımı 2002-2003 sezonu öncesi öğrencilerle bir araya geldi. Özel Cebir Kolejinin davetlisi olarak, okulda öğrencilerle buluşan mavi beyazlı buz hokeyciler, öğrencilerin merak ettiği sorulara içtenlikle yanıt verdi. Özer Cebir Kolejinin konferans salonunda gerçekleşen söyleşiye çok sayıda öğrenci katıldı. Özel Cebir Koleji Genel Müdürü Orhan Dağhan`ın da hazır bulunduğu söyleşiye ise Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor branş sorumlusu Murat Uzar, Milli Buz Hokeyciler Eray Atalı, Batın Kösemen, Alihan Demirer, Batuhan Akay, Filipy Bevereik, Samuel Opatril katıldı.
 
OKUL MÜDÜRÜ TEŞEKKÜR ETTİ
Söyleşinin açılış konuşmasını yapan Özel Cebir Koleji Genel Müdürü Orhan Dağhan`ın Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü Buz Hokeyinin başarılarını yakından takip ettiklerini ve okul olarak bundan sonra Kağıtspor Buz Hokeyinin maçlarını birlikte gelmek istediklerini belirtti. Kağıtspor branş sorumlusu Murat Uzar`da öğrencileri yeni sezondaki tüm maçlarına beklediklerini ifade etti. Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Kağıtspor`lu Buz Hokeyciler daha sonra, katılım belgelerini Okul Müdürü Orhan Dağhan tarafından aldı. Uzar`a çiçek veren Dağhan Kağıtspor`un diğer branşlardaki şampiyon sporcularını da okullarındaki söyleşilere davet edeceklerini söyledi. Söyleşinin ardından Cebir Koleji öğrencileri Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu buz hokeycilerden imza alabilmek için yarışa girdi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ