KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
İrfan Şen’den mindere veda
İrfan Şen’den mindere veda
Salon Sporları
05 Kasım 2010 Cuma 14:23
  • 1542
  • 0

İrfan Şen’den mindere veda

Büyükşehir Belediyesi Kağıtsporlu başarılı güreşçi İrfan Şen, spor hayatına veda etti

SAKATLIKLAR ENGELLEDİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`nin başarılı güreşçilerinden İrfan Şen, yaşadığı sakatlıklardan ötürü spor hayatına nokta koydu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor yöneticileri düzenlenen yemekli toplantıda, Kırkpınar`da sayısız önemli başarıları bulunan İrfan Şen`e plaket takdim etti.

 

KAĞITSPOR PLAKET VERDİ
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor`un yağlı güreşte önemli başarılar elde etmiş sporcularından İrfan Şen`in veda yemeğine, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Müdürü Recep Kemal Akyürek, Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi M. Akif Karaosmanoğlu ve Kağıtspor Yönetim Kurulu üyeleri de katıldı. Veda yemeğinde İrfan Şen`e, Türk güreşine katkılarından ve aldığı başarılarından dolayı plaket takdim edildi.

 

SPORCU YETİŞTİRECEK
Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi M. Akif Karaosmanoğlu, başta “Kırkpınar” olmak üzere birçok yağlı güreş organizasyonunda önemli başarısı bulunan güreşçi İrfan Şen`in Kocaeli için çok değerli bir sporcu olduğunu dile getirerek, eski sporcuya hayatının diğer kısmında başarı diledi. Aynı zamanda Kağıtspor Güreş Branşı Sorumlusu da olan M. Akif Karaosmanoğlu, İrfan Şen`in alt yapıdan başarılı sporcuların yetiştirilmesi için önemli bir isim olacağının altını çizdi.

 

VEDA ETMEK ÇOK ZOR
İrfan Şen ise güreşe veda etmenin çok zor olduğunu ifade ederek, bu vedanın tam anlamıyla bir veda olmayacağını vurguladı. Yine güreşle iç içe olacağını açıklayan Şen, Türk güreşine katkı sağlamak için elinden ne geliyorsa yapmak istediğini kaydetti. Şen, kendisine gösterilen ilgiden dolayı çok mutlu olduğunu dile getirerek, Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor yöneticilerine teşekkür etti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ