KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Judocular mutlu döndü
Judocular mutlu döndü
Salon Sporları
11 Aralık 2012 Salı 15:12
  • 602
  • 0

Judocular mutlu döndü

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’lu Judocular Süper Lig final müsabakaları sonucunda erkeklerde üçüncü bayanlarda ise Türkiye ikincisi oldu

41 PUAN TOPLADILAR

Judo Federasyonu tarafından her yıl yapılan Judo Süper Ligi, Sakarya`da yapılan dördüncü etap final müsabakalarıyla sona erdi.18 maçının tümünü kazanan Galasaray nağmalup ligde şampiyon olurken, 42 puanla İzmir Büyükşehir Belediyespor ikinci, 41 puanla Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Erkek Judo takımı ise Türkiye üçüncüsü oldu.
 
İZMİR BÜYÜKŞEHİR`İ YENDİ
Dördüncü etap final müsabakalarında İstanbul Bahçelievler Belediyespor`u hükmen 5-0 yenen mavi beyazlı Judocular ikinci maçında ise Ankara Egospor kulübünü  3-2`lik skorla geçti. Üçüncü maçında lig şampiyonu Galatasaray`a 3-1 yenilen mavi beyazlı Judocular ligdeki son maçında karşılaştığı lig ikincisi İzmir Belediyespor kulübünü ise 4-1 yenmeyi başardı.
 
BAYANLAR TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU
On takımın yer aldığı bayanlar Süper Lig müsabakaları sonucunda ise 52 puanla Galatasaray şampiyon olurken, 42 puanla Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü ikinci,40 puanla İstanbul Büyükşehir Belediyespor kulübü ise ligi üçüncü sırada bitirdi.Müsabakaları ardından dereceye giren takımlara kupaları Judo Federasyonu yetkilileri tarafından verildi.
 
BAY, BAYAN ÜMİTLER ÜÇÜNCÜ OLDU
Ümitler 2. Lig Erkek Müsabakalarında Konya Selçuklu Judo Spor Kulübü 31 puan ve artı 44 averajla şampiyon oldu. İzmir Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ise yine aynı puanla artı 43 averajla ikinci oldu. Kocaeli Belediye Kağıt Spor Kulübü iki takımın hemen ardından 30 puanla üçüncü, İstanbul Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü ise 25 puanla dördüncü oldu. Ümitler Bayanlar 2. Ligi`nde ise Kağıtspor İda ve İzmir Büyükşehir Belediyespor`un ardından üçüncü oldu.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ