KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Judocular Süper Lig’e göz dikti
Judocular Süper Lig’e göz dikti
Salon Sporları
22 Aralık 2011 Perşembe 12:48
  • 566
  • 0

Judocular Süper Lig’e göz dikti

Derince Belediyespor Judo Takımı, yarın Denizli’de başlayacak olan Judo 1. Lig 4. etap müsabakalarında Süper Lig’e yükselmek için mücadele edecek

SON ETAP DENİZLİ`DE
Judo 1. Lig`de mücadele eden Derince Belediyespor Judo Takımı, yarın Denizli`de düzenlenecek olan sezonun dördüncü ve son ayağında Süper Lig için mücadele edecek. Ligde geride kalan üç etapta müthiş bir başarı sergileyen ve grupta üçüncülüğe yükselen Derinceli judocular, Denizli müsabakaları öncesi hazırlıklarını tamamladı. Antrenör Furkan Göltaş nezaretinde çalışmalarını tamamlayan Derinceli judocuların tek hedefi var o da Süper Lig`e yükselmek.

 

 


FURKAN GÖLTAŞ İNANÇLI
4. etap müsabakalarında üç maç yapacak olan Derinceli judocular, sırasıyla Tekirdağ Belediyesi, Ankara Polis Akademisi ve son olarak Konya Selçuklu Belediyespor`la karşılaşacak. Derince Belediyespor Judo Takımı Antrenörü Furkan Göltaş, bu sezon ligde başarıyla mücadele ettiklerini ve bunu Süper Lig`e yükselmekle taçlandırmayı hedeflediklerini ifade ederek “Son etap için tüm hazırlıklarımızı yaptık. Derince`yi en iyi şekilde temsil edip, Süper Lig`e yükselmeyi hedefliyoruz. Denizli`den mutlu döneceğimize inanıyoruz” dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ