KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Judocular tatile çıktı
Judocular tatile çıktı
Salon Sporları
28 Kasım 2009 Cumartesi 13:53
  • 1003
  • 0

Judocular tatile çıktı

Başiskele Judo Okulu faaliyetlerini sürdürüyor. Yeniköy Denizdibi İlköğretim Okulu Spor Salonu'nda antrenör Bilal Savdert nezaretinde yapılan çalışmalara ilgi çok büyük ilgi oluyor.

Milli sporcular tetişiyor
Başiskele Judo Okulu bugüne kadar milli takıma 5 sporcu gönderen ve 5 yılda 200'e yakın lisanslı sporcu yetiştiren, Başiskele Judo Okulu antrenör Bilal Savdert nezaretinde çalışmalarını sürdürüyor. Yeniköy Denizdibi İlköğretim Okulu Spor Salonu'nda idman yapan 60 sporcu gelecekte milli takım sporcusu olmak için çaba gösterdi. Haftanın üç günü çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdüren minik ve genç judocular gelecek için büyük bir umut veriyor. Başiskele`de geleceğin Milli judocuları yetişmeye devam edecek.

 

Hedef`de büyük başarılar var
Başiskele Judo Okulu baş antrenörü olan ve yıllardır yetiştirdiği sporcular ile milli takımın iskeletini oluşturan Bilal Savdert, bundan sonra da Başiskele Judo Okulu için geleceğin sporcularını yetiştirmeye çalışıyor. Hedeflerinin yeni sporcular ve başarılar kazanmak olduğunu belirten Savdert “Buradaki potansiyel hiçbir yerde yok. Bizler şuana kadar 5 milli sporcu yetiştirdik. Desteklerin artarak sürmesini istiyoruz” dedi. 

 

Ayaz`a teşekkür edildi
Başiskele Judo Okulu'nda çalışmalar tüm hızıyla sürerken geleceğin milli judocuları olmaya aday olan isimler ile birlikte antrenörler başkan Ayaz'a teşekkür ettiler. Yapılan antrenmanlarda antrenör ve judocuları arayan başkan Ayaz, kendilerine her türlü desteğin sağlanacağını söyledi. Bunun üzerine, Başiskele Judo Okulu antrenör Bilal Savdert çok mutlu olduğunu belirterek, Basişkele Belediye Başkanı Hüseyin Aya`a teşekkür etti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ