KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Judocular’da hedef şampiyonluk
Judocular’da hedef şampiyonluk
Salon Sporları
21 Aralık 2011 Çarşamba 12:56
  • 643
  • 0

Judocular’da hedef şampiyonluk

Judo Erkekler Süper Ligi’nin Denizli’de yapılacak olan son ayağında mavi beyazlı Judocular tüm maçlarını kazanarak Ligi şampiyon olarak bitirmek istiyor

KAZANMASI GEREKİYOR
Geçtiğimiz hafta Konya`da fırtına gibi esen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor`lu Judocular, tüm müsabakalarını kazanıp, Galatasaray`ı da geride bırakarak ligde  ikinciliğe yerleşmişti. Denizli`de 23 Aralık`ta yapılacak olan Judo Erkekler Süper Liginin son ayağında mavi beyazlılar tüm karşılaşmalarını kazanmaları halinde ligi şampiyon olarak tamamlayacak.Denizli müsabakaları öncesi hazırlıklarını kendi tesislerinde antrenörler Hüseyin Özkan ve Salim Abanoz nezaretinde sürdüren mavi beyazlılarda tek hedef şampiyon olmak. 
 

 

 

ŞAMPİYON OLACAĞIZ
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Genel sekreteri ve Judo Branş sorumlu yönetici Fikret Yıldız ise,”Türkiye`de Judo sporunun bir noktalara gelmesinde Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor`un büyük bir katkısı var. Milli takımın iskelet yapısını biz oluşturuyoruz. Sporcularımız uluslar arası platformda ay yıldızlı forma altında başarıdan başarıya koşuyor. Türkiye`de en önemli şampiyonlardan biri olan Erkekler Süper Liginde de tüm maçlarımızı kazanıp, bu iddiamızı sürdürerek şampiyon olmak istiyoruz.”dedi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ