KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Kağıtspor eski ve yeni yöneticileri buluştu
Kağıtspor eski ve yeni yöneticileri buluştu
Salon Sporları
28 Ekim 2009 Çarşamba 13:45
  • 480
  • 0

Kağıtspor eski ve yeni yöneticileri buluştu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’da geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda görev bayrağını yeni isimlere devreden eski yöneticilere Başkan Fahrettin Kandemir bir yemek verdi.

Çok güzel işler yaptık
Mavi-Beyazlı ekibin eski ve yeni seçilen yöneticilerinin bir araya geldiği toplantıda Büyükşehir Kağıtspor Başkanı Fahrettin Kandemir, bir konuşma yaparak 2005 yılında aldığımız hizmet bayrağını sizlerle birlikte zirveye taşıdık. Çabalarınızla Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor sporcu sayısını artırdı, kazandığı başarılarla ülkemizde ve dünya çapında ses getirdi. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü üst yönetimi Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor`un farkında iyi şeyler söylüyorlar


Eski yöneticilere teşekkür plaketi

Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor Başkanı Fahrettin Kandemir, eski yöneticilerden Kemal Yazıcı, Muhammet Saraç, Cemal Terzi, Tuncay Gülay ve Barbaros Fıral`a görev dönemlerinde yaptıkları hizmetler için teşekkür plaketlerini verdi. Eski yöneticiler adına söz alan Kemal Yazıcı ve Muhammet Saraç, Büyükşehir Kağıtspor`da spor adına gerçekten güzel gelişmeleri birlikte yaşadıklarını, bu nedenle çok gururlu olduklarını söyledi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ