KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Kağıtspor yönetiminden basına iftar
Kağıtspor yönetiminden basına iftar
Salon Sporları
03 Eylül 2010 Cuma 13:30
  • 1438
  • 0

Kağıtspor yönetiminden basına iftar

42 branşta faaliyet gösteren Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü yapılan çalışmalar ve aynı zamanda basın mensuplarıyla bir araya gelmek için önceki akşam Seka Park Otel’de iftar yemeği verdi

Yönetim eksik katıldı
Büyükşehir Belediye Kağıtspor Yönetim Kurulu, basın mensuplarını iftar yemeğinde ağırladı. Seka Park Otel`deki yapılan iftar yemeğine Kağıtspor Kulübü başkanı Fahrettin Kandemir, yönetim kurulu üyeleri Murat Uzar, Ercüment Yıldırım, Mustafa Tunç, Fikret Yıldız, İslam Yücel, Recep Kemal Akyürek ve Levent Atalı ile Kulüp Müdürü Doğan Ergün katıldı. Samimi ortamda geçen iftar yemeğinde başkan Kandemir kulübün çalışmaları hakkında bilgi verdi.


Fikir alış verişi yapıldı

Türkiye genelinde bünyesinde dört bine yakın sporcu bulunan ve yaklaşık 42 branşta bay ve bayan sporcunun spor yapmalarını sağlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü yeni sezonla ilgili basın mensuplarında fikir alışverişinde bulunmak için önceki gün Seka Park Otelde iftar yemeğinde buluştu. Kağıtspor Kulübü Başkanı Fahrettin Kandemir ve yönetim kurulu üyeleri tarafından yerel ve ulusal basın mensuplarını katıldığı iftar yemeğinde fikir alış verişinde bulunuldu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ