KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Kağıtspor’a zorlu rakip
Kağıtspor’a zorlu rakip
Salon Sporları
10 Aralık 2009 Perşembe 14:33
  • 640
  • 0

Kağıtspor’a zorlu rakip

Aroma Deplasmanlı Bayanlar Voleybol 2.Lig A grubunda yer alan temsilcimiz Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Pazar günü Ankara’da oynayacağı Numune Özcan maçı için hazırlıklarını antrenör Nahit Yenigün nezaretinde Atatürk Spor Salonu’nda sürdürüyor.

Kağıtspor kazanmak istiyor
Aroma Deplasmanlı Bayanlar Voleybol 2.Lig A grubunda orta sıralarda genç bir ekiple mücadele eden Kağıtspor bu hafta Ankara deplasmanında oynayacağı Numune Özcan maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Kağıtsporlu sultanlar antrenör Nahit Yenigün nezaretinde her gün saat 16.00 ile 18.00 arasında Atatürk spor salonunda çalışmalar yoğun tempoda devam ediyor. Başkent deplasmanında oynanacak maç ART televizyonu tarafından naklen yayınlanacak.

 

ART naklen yayınlayacak
Pazar günü saat 13.00`te Ankara Selim Sırır Tarcan Spor Salonu`nda Ankara Numune Özcan takımı ile oynanacak olan bu zorlu karşılaşma ART televizyonu tarafından naklen yayınlayacak. Ligdeki performansı itibari ile pek de iç açıcı konumda bulunmayan sultanlarımızın averajı da iyi değil. Önceki gün Atatürk Spor Salonu`nda iki saat süren antrenmanda sporcuları istekli ve hırslı oldukları gözlendi.

 

Yenigün nezaretinde maç
Büyükşehir Kağıtspor`da Salon Sporları Sorumlusu Levet Atalı önceki gün yapılan antrenmanı hem takip etti, hem de sporcularla sohbet etti. Çalışmalara düz koşu ile start veren sultanlar daha sonra çeşitli ısınma hareketleri sonrası topla çalışma yaptı. Yapılan çalışmalarda antrenör Nahit Yenigün nezaretinde maç yapan sultanların maçı nefesleri kesti. Kıran kırana geçen maçta formalı takım, beyaz takımı 2-1 yenmeyi başardı. 
Vedat TEKİN
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ