KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Kağıtsporlu boksörler şampiyon oldu
Kağıtsporlu boksörler şampiyon oldu
Salon Sporları
18 Kasım 2010 Perşembe 12:36
  • 578
  • 0

Kağıtsporlu boksörler şampiyon oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Gebze’de gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Atatürk Kupası Boks Turnuvasında toplamda 20 madalya ile Fenerbahçe’yi geride bırakarak kulüpler şampiyonu oldu.

7 KULÜPTEN 105 SPORCU
Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürlüğünce düzenlenen Atatürk Kupası Boks Turnuvası`na 7 kulüpten yaklaşık 105 sporcu katıldı. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor`un İzmit ve Gebze Boks Şubelerinden toplam 37 sporcu ile katıldığı iki gün süren müsabakaları boksseverler ilgi ile izledi. Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürü Çetin Malkoç, Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor Boks Koordinatörü Ali Çelikiz`e teşekkür plaketi vererek yapılan çalışmaları övdü.


20 MADALYA KAZANDILAR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Yıldız, Genç ve Büyük Erkek, Yıldız Bayan, Alt ve Üst Minik kategorilerinde yapılan müsabakalarda 15 Altın 5 gümüş madalya elde etti. 20 Madalya ile birinci olan Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor`dan sonra Fenerbahçe ikinci sırayı alırken, İlter Spor Kulübü ile Sakarya Gençlik Spor kulübü üçüncü sırayı paylaştılar. Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor Kafilesinde Koordinatör Ali Çelikiz, Antrenörler Recep Özkar, Serkan Bal, Burhan Koç ve Erdoğan Eroğlu ve 37 sporcu yer aldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ