KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Kağıtsporlu karateciler sürgün yedi
Kağıtsporlu karateciler sürgün yedi
Salon Sporları
05 Eylül 2009 Cumartesi 14:45
  • 667
  • 0

Kağıtsporlu karateciler sürgün yedi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıt Spor Kulübü karatecileri sürgün yedi. Buz Sarayı’nın bakıma alınması nedeniyle çalışacak ösalon bulamayan mavi beyazlılar Tatemi Spor Salonu’na sığındı

Türkiye şampiyonasına hazırlık

Avrupa şampiyonluğunu elinde bulunduran ve güçlü kadrosu ile karatede adından söz ettiren Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Karate takımı çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Buz Sarayı'nın çatı ve tadilat çalışmaları nedeniyle 3 aydır kapalı olması nedeniyle karateciler Tatemi Spor Salonu'nda çalışmalarını sürdürüyor. Mavi beyazlı karatecilerin daha uygun şartlarda çalışması gerekiyor.

Çalışmalar her gün yapılıyor

Büyükşehir Kağıtspor Karate takımı her gün sabah 09.00 ile 13.00 saatleri arasında Tatami Spor Salonu'nda gruplar halinde çalışmalarını sürdürüyor. Haftada altı gün süren salon çalışması sonrasında bir gün Yuvacık veya Çenedağ koşu parkurunda kondisyon çalışması yapıyor.  Antrenör Timur Doğan nezaretinde yapılan antrenmanlara Avrupa Şampiyonu karateciler de katılıyor.

35 sporcu antrenmana katılıyor

Tatami Spor Salonu'nda yapılan çalışmalara Alper Tohumcu, Çağla Kara, Yasemin Çengel, Toygun Akyıldız, Rasim Yoldaş, Hidayet Yılıdırımer, Tugay Yıldız, Binnaz Yener, Sena Bayram, Kübra Topçu, Tayfun  Yıldız, Çağla Özbay, Sümeyya Kalyoncuoğlu, Fevzuiye Sert, Ramazan Ülker, Hasan Kurt, Hüseyin Çetin, Fatih Civelek, Altay Çetin,  Bahar Er Şeker, Asuman Yılıdırnımer, Mustafa Körlü, Erman Ertemur, Alperen Doğan, Ubeytullah Kocabıyık ve Tuba Yener katılıyor. 

Vedat TEKİN

 


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ