KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Karamürselli Kulüpler Fenerbahçe’ye konuk oldu
Karamürselli Kulüpler Fenerbahçe’ye konuk oldu
Salon Sporları
09 Aralık 2011 Cuma 12:59
  • 875
  • 0

Karamürselli Kulüpler Fenerbahçe’ye konuk oldu

Karamürsel Amiral İlköğretim Okulu ve Necdet Calp İlköğretim Okulu su sporları kulüpleri, Karamürsel Belediyesinin desteğiyle Fenerbahçe Spor kulübünün Kadıköy’de bulunan Dereağzı tesislerini ziyaret etti

DESTEKLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ
İlk olarak Fenerbahçe Yelken Kulübünü ziyaret ederek Fenerbahçe Spor Kulübü Alt yapı Şube Sorumlusu Banu Dizdar`dan bilgi alan Karamürsel Amiral İlköğretim Okulu ve Necdet Calp İlköğretim Okulu su sporları Kulüpleri daha sonra kürek, Kano ve Sörf takımlarını ziyaret ettiler. Yelken Şubesi Antrenörü Begüm Güngör`den bilgi alan Su Sporları Kulüpleri, Fenerbahçe Yelken Takımını ve Kürek Takımını Karamürsel`e davet etti. Karamürsel Belediyesi`nin büyük bir desteği ile ziyaretlerini tamamlayan Kulüplerimiz böyle güzel imkanı kendilerine sağlayan Karamürsel Belediyesine teşekkür etti.

 

 

SPOR KULÜPLERİ HEDİYE VERDİ
Karamürsel Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Bilgutay Bağdat Başkanımız İsmail Yıldırım adına Karamürsel`de ki su sporları kulüpleri hakkında bilgi verdi. Fenerbahçe Kulübü Yelken Şubesi Alt yapı sorumlusu Banu Dizdar ve yelken kulübü antrenörü Begüm Güngör`e Karamürsel sepeti hediye etti. Karamürsel`de ki su sporları kulüpleri Dereağzı tesislerinden sonra Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu stadyumunda bulunan Fenerbahçe Müzesini ziyaret etti. Burada müze müdürü Alp Bacıoğlu`ndan bilgi aldı. Müze gezisinin ardından Fenerium mağazalarını gezen su sporları kulüpleri ziyaretlerini noktaladı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ