KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Karateciler Kartepe'de yarıştı
Karateciler Kartepe'de yarıştı
Salon Sporları
30 Kasım 2010 Salı 12:36
  • 834
  • 0

Karateciler Kartepe'de yarıştı

Kartepe Kaymakamlığı ve Kartepe Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen İller Arası Karate Turnuvası, hafta sonu Acısu Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi Spor Salonu'nda gerçekleştirildi

DÖRT İLDEN 350 SPORCU
Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce`den 350'yi aşkın sporcunun mücadele ettiği turnuvayı Kartepe Belediyesi Başkan Vekili Tacettin Akyol, Kartepe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Erol Arutan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Cansız, Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, Kartepe Belediyesi Başkan Yardımcıları Mehmet Filiz ve Nilgün Yıldırım, Kartepe Belediyesi Meclis Üyeleri Orhan Akyüz, Hakkı Tandoğan, Şükrü Demirci, Necati Günay ve Kadir Şahin, Akp Kartepe İlçe Yöneticileri, Halk Eğitim Müdürü Sadık İskender, sporcu aileleri ile spor camiasının renkli simaları takip etti.


DELİHASAN TEŞEKKÜR ETTİ

Çeşitli yaş gruplarından çok sayıda sporcu, kata ve kumite dallarında yarıştı. Müsabakalar sonrası dereceye giren karatecilere, madalyaları protokol tarafından takdim edildi. Gebze Şamdan Spor Kulübü'nün minik bayanlar kata takımı ve Kartepe Belediyesi Gençlik Spor Kulübü sporcularının kumite gösterileri ilgiyle izlendi. Törende bir konuşma yapan Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, “Kartepe Kaymakamlığı ve Belediyesi'ne, turnuvaya destek verdikleri için teşekkür ederim” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ