KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Karateciler madalyaları topladı
Karateciler madalyaları topladı
Salon Sporları
13 Aralık 2012 Perşembe 13:57
  • 3403
  • 1

Karateciler madalyaları topladı

Trabzon’un Of ilçesinde düzenlenen ve 11 ülkeden 600’ü aşkın sporcunun katıldığı şampiyonada Derince Belediyesporlu karateciler, 6 altın madalya kazandı
8-9 Aralık tarihleri arasında Trabzon`un Of ilçesinde düzenlenen Uluslar Arası Karate Şampiyonası`nda Derince Belediyespor fırtınası esti. Of Belediyesi ve Of Kaymakamlığı`nın katkılarıyla düzenlenen, 11 ülkeden 600`ü aşkın sporcunun katıldığı şampiyona 4 gün sürdü. Belarus, Özbekistan, Rusya, Lübnan, Gürcistan, Azerbaycan, Ukrayna, İran, Irak ve Ermenistan ile Türkiye`nin birçok ilinden turnuvaya katılan sporcuların mücadelesi nefesleri kesti.
 

6 ALTIN MADALYA
Şampiyonaya 6 sporcuyla katılan Derince Belediyespor Karate Takımı, kategorisinde 6 altın madalya elde ederken, takım halinde de kürsüye çıkmayı başardı. Sarı Lacivertli ekibin sporcularından Vedat Akbulut, Emine Akbulut, Mehmet Dilmaç, Şener Akbulut, Yasin Dilmaç ve Furkan Erseçkin altın madalya alan sporcular oldu.
 

HIRSLA ÇALIŞIYORUZ
Derince Belediyespor Uzakdoğu Branşları Antrenörü Vedat Akbulut, büyük bir organizasyonda Derince`yi en iyi şekilde temsil ettiklerini ifade ederek “Her geçen gün başarılarımıza yenisini ekliyoruz ve daha iyi sonuçlar almak için teşvik olup hırsla çalışıyoruz. Bize bu başarıları sağlamamızda büyük katkısı olan Derince Belediye Başkanımız Dr. Aziz Alemdar`a teşekkür ediyoruz” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ