KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Karateciler Sırbistan’da
Karateciler Sırbistan’da
Salon Sporları
27 Ekim 2010 Çarşamba 14:27
  • 709
  • 0

Karateciler Sırbistan’da

Kağıtspor’un karatedeki başarılı isimleri Gülderen Çelik, Hüsniye Güler, Asunur Yıldırımer, Okay Arpa, Yavuz Karamollaoğlu ve Gökhan Gündüz Sırbistan’ın başkenti Belgrad’ta yapılacak 20. Dünya Büyükler Dünya Karate Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek

HEDEF MİLLİ TAKIMLA ŞAMPİYONLUK
Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor`un sporcuları başarılı isimler Okay Arpa, Yavuz Karamollaoğlu ve Gökhan Gündüz  Mayıs ayında Atina`da Avrupa Şampiyonu olan Türk Milli Takımını zirveye taşıyan isimler oldular. İzmitli teknik Direktör İbrahim Erçin tarafından İstanbul ve Kartepe Greenpark Otel`de yapılan kamplarla Dünya Şampiyonasında hazırlanan sporcularımız Milli Takımın lokomotifi olmaya hazır.


BAYANLARDA HAZIR

Kocaeli Büyükşehir Kağıtspor`un Avrupa ve Dünya dereceleri bulunan deneyimli bayan karatecileri Gülderen Çelik, Hüsniye Güler ve Asunur Yıldırımer Belgrad`ta Dünya Şampiyonasında güçlerini gösterecekler. 50 Kiloda Gülderen Çelik, 68 Hüsniye Güler Ferdide kategoride Asunur Yıldırımer takım kategorisinde yarışacak. 84 Kiloda Yavuz Karamollaoğlu ve + 84 kiloda Okay Arpa Ferdi Kumitede, Gökhan Gündüz Takım kumitede yarışacak.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ