KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Karşıyaka Koleji “Kanat”landı
Karşıyaka Koleji “Kanat”landı
Salon Sporları
01 Aralık 2009 Salı 14:41
  • 1378
  • 0

Karşıyaka Koleji “Kanat”landı

Aroma Deplasmanlı Bayanlar Voleybol 2.Ligi A grubunda küme düşme bölgesinde bulunan Karşıyaka Koleji Spor Kulübü bayan voleybol takımı Çukurova Üniversitesi takımında oynayan genç voleybolcu Begüm kanat’ı renklerine bağladı

Kadro lige yetersiz
Karşıyaka Koleji ligde sergilediği performans ile sondan ikinci sırada bulunuyor. Bu hafta kendi seyircisi önünde oynayacağı Numune Özcan ile karşı karşıya gelecek olan Karşıyaka Koleji bayan voleybol takımı hazırlıklarını Değirmendere Spor Salonu`nda antrenör Serkan Yüksel nezaretinde sürdürüyor. Ligdeki performansında kadronun yetersiz olduğu açıkça anlaşılan Karşıyaka Koleji`nde Galatasaray`dan transfer etmesi bekleniyor.

İlk antrenmana çıktı
Karşıyaka Koleji önceki gün Çukurova Üniversitesi takımında oynayan Begüm Kanat`ı renklerine bağladı. 18 yaşında olan Begüm, Eskişehir`de doğdu. Küçük yaştan beri voleybol ile uğraşan Begüm Adana Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Bölümü 1. sınıfta okuyor. 1.82 cm boyundaki genç sporcu Gündoğdu Koleji, Tarsus ve Çukurova Üniversitesi takımlarında oynadı. 
Vedat TEKİN

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ