KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Karşıyaka Koleji 3. Lige düşüyor
Karşıyaka Koleji 3. Lige düşüyor
Salon Sporları
29 Kasım 2009 Pazar 14:35
  • 706
  • 0

Karşıyaka Koleji 3. Lige düşüyor

Karşıyaka Koleji aldığı mağlubiyeti ile sondan ikinci sırada bulunurken, sondan üçüncü sırada bulunan Numune Özcan takımının iki haftadır galip gelmesiyle ligde kalma umutlarını azalttı

Zor günler geçiriyor
Geçen yıl ligde son iki maçta aldığı galibiyetle ligde kalmayı başaran Karşıyaka Koleji bu yıl sıkıntılı günler geçirmeye başladı. Voleybol Federasyonu tarafından geçen yıl bir maça  çıkmayan Ankara Numune Özcan takımına iki maç  hükmen yenilgisi ve iki puanı silinmesi nedeniyle büyük avantaj yakalayan Karşıyaka Koleji üçüncü hafta Ankara Numume Özcan takımını güçlü bir kadro kurup lige devam etmesiyle ve özelilkle sın dört haftada üç galibiyet elde edip tehlikeli bölgeden uzaklaşmaya başladı.


Zorlu maç 6 Kasım`da

Karşıyaka Koleji ligde tek galibiyetini Denizlispor`u deplasmanda 3-2 yenerken tehlikeli bölgede bulunuyor. Lige genç bir ekiple mücadele eden Karşıyaka Koleji alt sıralardan kurtulmak için alacağı galibiyetlerle ligde kalmayı amaçlıyor. Karşıyaka Koleji ligde kalmak için en az iki uzun oyuncu alıp kadroyu güçlendirmesi gerekiyor. Aksi taktirde 3.Ligde DSİspor ile mücadele edecek. Diğer temsilcimiz Kocaeli Büyükşehir orta sıralarda mücadele ederken aldığı mağlubiyetlerle zirveden uzaklaştı.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ