KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Karşıyaka Koleji’nde çalışmalar sürüyor
Karşıyaka Koleji’nde çalışmalar sürüyor
Salon Sporları
28 Eylül 2009 Pazartesi 15:18
  • 1086
  • 0

Karşıyaka Koleji’nde çalışmalar sürüyor

Bayan basketbolda söz sahibi olmak isteyen aynı zamanda okul ve kulüp işbirliği içinde başarılı çalışmalara imza atan Karşıyaka Koleji bayan basketbol takımı Atatürk spor salonunda 4. etap çalışmalarını sürdürüyor.

Çalışmalar sürüyor
Bölgesel Basketbol liginde bu yıl hedefinin şampiyonluk olarak belirleyen Karşıyaka Koleji Atatürk spor salonunda çalışmalarını sürdürüyor. Karşıyaka Koleji bayan basketbol takımı bugün 4 etap çalışmalarına başlayacak. Antrenör Cengiz Kahraman nezaretinde çalışmalarını sürdüren Karşıyaka Koleji bayan basketbol takımı salı günü Sakarya Adapazarı Büyükşehir Belediyespor ile hazırlık maçı oynayacak.

Kadroyu güçlendi
Karşıyaka Koleji spora yaptığı yatırımların ardından önceki gün Karşıyaka Spor Kulübünü kurup basketbolda Yahya Kaptan İlköğretim Spor Kulübü tüm sporcuları alıp bünyesinde toplamaya başardıktan sonra dış transferde Fenerbahçe takımından 4 İÜSK ve Sakarya Adapazarı BYŞ Belediyespordan iki oyuncuyu kadrolarına aldıktan sonra Atatürk spor salonunda çalışmalara hız verdi.

Güçlü kadro oluşturuldu
Karşıyaka Koleji Spor Kulübü bayan basketbol takımı Deplasmanlı Bölgesel Ligde söz sahibi olmak için   Yeşim Şentürklü, Simge Gizdem, Selen Dursun, Sedef Çıtak, Fatma Nida Baki, Duygu Sergi, Özgenur Gün, Ezgi Arslan,  Pelin Coşkun, Duygu Siru, Gülennur Suar, Simay Kutlu, Gökçe Kasap, Gizem Okyar ve Berfin Budak, Cansu Derindere, Ezgi Arıkan, Melike Yazıcı ve İrem Uluay`ı renklerine bağladı. 
Vedat TEKİN


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ