KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8316 TL
  • 6.5108 TL
  • 7.5663 TL
Kocaeli Zirve
Kartepe’de Off – Rood heyecanı başladı
Kartepe’de Off – Rood heyecanı başladı
Salon Sporları
04 Ekim 2009 Pazar 15:17
  • 699
  • 0

Kartepe’de Off – Rood heyecanı başladı

Otomobil Spor Kulüpleri Federasyonun 2009 - 2010 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Off - Road Şampiyonası’nın 6.ayağı Kartepe Belediyesi önünden dün start aldı

Yalçın hazır bulundu
Kartepe Belediyesi`nin ev sahipliğinde, Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü (KOSDER) tarafından ilimizde organize edilen Kartepe Off- Rood yarışlarını 6. ayağına gösterilen ilgi yarışmacıları ve organizatörleri son derece memnun etti. Yarışmaların ilk günü takımların antrenman ve sıralama turlarını belirlemek için attıkları turlarla tamamlandı. Turları sporseverler ilgiyle takip etti. Turların startını Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık verdi.

Birinci etap Kırkpınar`da
Bugün saat 10.00`da Maşukiye eski belediye binası önünden start alacak olan yarışmalarda yarışmacılar, birinci etapta Kırkpınar orman yolundan Soğuksu Yaylasına çıkacaklar. Soğuksu Yaylası`ndan start alacak olan ikinci etap Geyik Alanı mevkiinde noktalanacak. Üçüncü etap olarak normal trafik kuralları içinde yarışmacılar, Geyik alanı mevkiinden Maşukiye`ye inecekler. Yarışmacılar Maşukiye servis alanı karşısındaki engebeli arazide son etaplarını tamamlayacaklar.

Karabalık teşekkür etti
Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Otomobil Spor Kulüpleri Federasyonu`nun Kartepe`ye verdiği organizsayon nedeniyle kutlayarak, “ Kocaeli Otomobil Sporları Kulübümü`zün organizasyonun en güzel şekilde geçmesi amacıyla Kartepe Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm görevleri eksiksik yapmak için çalışıyoruz. Bu tip organizasyonlar, ilçemizin tanıtılması amacıyla da son derece önem kazanmaktadır. İlçemizi ve ilimizi en güzel şekilde temsil etmek içinde görev yapmaktayız` dedi.


YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ