KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kartepe’de Off – Rood heyecanı
Kartepe’de Off – Rood heyecanı
Salon Sporları
03 Ekim 2009 Cumartesi 17:13
  • 742
  • 0

Kartepe’de Off – Rood heyecanı

Otomobil Spor Kulüpleri Federasyonun 2009 - 2010 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Off - Road Şampiyonası’nın 6.ayağı Kartepe Belediyesi önünden dün start aldı.

Kartepe Belediyesi`nin ev sahipliğinde, Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü (KOSDER) tarafından ilimizde organize edilen Kartepe Off- Rood yarışlarını 6. ayağına gösterilen ilgi yarışmacıları ve organizatörleri son derece memnun etti. Yarışmaların ilk günü takımların antrenman ve sıralama turlarını belirlemek için attıkları turlarla geçti.

Bugün saat 10.00`da Maşukiye eski belediye binası önünden start alacak olan yarışmalarda yarışmacılar, birinci etapta Kırkpınar orman yolundan Soğuksu Yaylasına çıkacaklar. Soğuksu Yaylası`ndan start alacak olan ikinci etap Geyik Alanı mevkiinde noktalanacak. Üçüncü etap olarak normal trafik kuralları içinde yarışmacılar, Geyik alanı mevkiinden Maşukiye`ye inecekler. Yarışmacılar Maşukiye servis alanı karşısındaki engebeli arazide son etaplarını tamamlayacaklar.

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, Otomobil Spor Kulüpleri Federasyonu`nun Kartepe`ye verdiği organizasyon nedeniyle kutlayarak, “ Kocaeli Otomobil Sporları Kulübümüzün organizasyonun en güzel şekilde geçmesi amacıyla Kartepe Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm görevleri eksiksiz yapmak için çalışıyoruz. Bu tip organizasyonlar, ilçemizin tanıtılması amacıyla da son derece önem kazanmaktadır. İlçemizi ve ilimizi en güzel şekilde temsil etmek içinde görev yapmaktayız` dedi.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ