KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6973 TL
  • 6.2955 TL
  • 7.1033 TL
Kocaeli Zirve
Kent derbisinde kim gülecek?
Kent derbisinde kim gülecek?
Salon Sporları
29 Aralık 2012 Cumartesi 14:20
  • 964
  • 1

Kent derbisinde kim gülecek?

Bölgesel Erkekler Basketbol Ligi 9. Grup’ta mücadele eden temsilcilerimiz İzmit Basketbol İhtisas takımı ile Karamürsel Gençlik kent derbisinde karşı karşıya geliyor
İLK MAÇTA YENİLMİŞLERDİ
Bölgesel basketbol Ligi 9. Grup, yarın kent derbisine sahne olacak. Beşinci sırada bulunan Karamürsel Gençlik takımı kendi seyircisi önünde İzmit Basketbol İhtisas takımını ağırlayacak. Derince Spor Salonu`nda oynanan ilk maçta İzmit Basketbol İhtisas, rakibi Karamürsel Gençlik takımını 62-58 yenmişti. Karamürsel temsilcisinden Denizcan Bayramoğlu bu maçta diskalifiye olmuş ve dört maç ceza almıştı. Maçın yüksek atmosferde geçmesi bekleniyor. Galip gelen takım, ilk dört sıra için büyük avantaj elde edecek. Maçı Selim Demirer ile Zafer Onan yönetirken teknik komiser olarak Çağrı Muti görev yapacak.  
 

ZORLUKLARLA BOĞUŞUYOR
Bu yıl maddi imkansızlıklar nedeniyle zor bir sezon yaşayan Karamürsel Gençlik takımı, Kıbrıs`ta okuyan oyuncusu Sami Taşcı`yı geri çağırması bekleniyor. Karamürsel Gençlik`in sahaya Murat Dülgar, Denizcan Yıldız, Denizcan Bayramoğlu, Emre Dışpınar, Baybora Doğansoy, Hasan Yıldız, Selim Akbab, İrfan Mermer, Tezcan Avcı, Kemal Tufan, İbrahim Ata, Okan Esmer kadrosuyla çıkması bekleniyor. İzmit Basketbol İhtisas`ın ise sahada Önem Yirli, Özgür Çotuk, Selim Toksöz, Yiğit Barış Paşaoğlu, Serhen Bilgi, Metin Ülker, Boray Söylemez, Batuhan Turhan, Ege Ertürk, Yusuf Taha Polat, Erdem Atalay, Halil Semih Taştan, A. Murat Boyacı, Furkan Saylık ve Sefa Çelik kadrosuyla yer alması bekleniyor. 
 
Twitter
Twitter

KENT REHBERİ