KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Kocaeli, masa tenisçilerini ağırlayacak
Kocaeli, masa tenisçilerini ağırlayacak
Salon Sporları
28 Kasım 2012 Çarşamba 13:14
  • 607
  • 0

Kocaeli, masa tenisçilerini ağırlayacak

Kocaeli, hafta sonunda Türk Masa Tenisçilerinin, en üst düzey kulüp ve sporcularını Şehit Polis Recep Topaloğlu Salonu'nda ağırlayacak.

EV SAHİPLİĞİ YAPACAĞIZ

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından yapılan Masa Tenisi`nin 4. etap maçları 1-2 Aralık tarihleri arasında Kocaeli'de oynanacak. Her devresi dört etaptan oluşan ligde ilk etap maçları İstanbul, ikinci etap maçları Ankara, üçüncü etap maçları ise İzmir`de oynanmıştı. İlk yarının son etabı olan dördüncü etap müsabakaları ise Başbakan Recep Tayip Erdoğan tarafından açılışı geçtiğimiz aylarda gerçekleşen Yahya Kaptan`daki Şehit Polis Recep Topaloğlu Salonu'nda oynanacak.
 

FENERBAHÇE İLE OYNAYACAK
5000 kişilik tribün kapasitesine sahip Avrupa standartlarında yapılan spor salonu daha öncede Türkiye Basketbol Kupası`na ev sahipliği yapmıştı. Öte yandan Bayanlar Masa Tenisi Süper Liginde zirve mücadelesi veren ve ev sahibi konumundaki Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor`da seyirci desteğiyle zirve yarışını dördüncü etap maçlarında da sürdürmek istiyor. Mavi beyazlı bayan Masa Tenisçiler son etapta lider Fenerbahçe ile karşılaşacak.
 

KOCAELILER`İ ŞÖLENE BEKLİYORUZ
Hazırlıklarını Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Seka sporcu Eğitim Merkezinde antrenör Zeki Bulut nezaretinde sürdüren Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtsporlu bayan masa tenisçiler, hafta sonu oynayacakları 4.etap müsabakalarını kazanmayı hedefliyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Masa Tenisi branş sorumlusu İslam Yücel, ev sahipliğini yapacakları Masa Tenisi müsabakalarına tüm Kocaeli`leri davet ederek takımlarına destek istedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ